ناباوران

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، تجاوز و خرافه؛ آنچه که سوداگران دینی آن را معجزه ای الهی می‌ خوانند، خرافاتی بیش نیست. در این دین زن وسیله ای است جنسی در اختیار مرد، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، اما محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش طبق سنت او همچنان جنایت و قتل می کنند. در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با مشعل روشنگری، سایه سنگین، سیاه و تاریک مذهب را که همان اندیشه‌ی ضحاکین مار به دوش است را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۸ اسفند ۱۵, شنبه

اگه من 6 سال زودتر عاقل می‌شم، پس چرا به مامانم می‌گی که زن ناقص‌العقله؟   فاطمه میره مدرسه، او دختری است 9 ساله؛ براش جشن تکلیف می‌گیرن؛ این خبر رو به باباش می‌گه؛ بابا می‌گه: دخترم تو دیگه باید نماز بخونی. اون هم با خوشحالی می‌خونه؛ چند روز می‌گذره و می‌بینه که برادر 14 ساله‌اش نماز نمی‌خونه. بابا هم به اون چیزی نمی‌گه؛ دختر متعجبه و می‌گه:
بابا! چرا محمد نماز نمی‌خونه؟
بابا: اون هنوز بالغ نشده.
فاطمه کوچولو باز میگه: یعنی اون هنوز بچه است؟ پس چرا از من بزرگتره؟
بابا: آخه اون پسره.
فاطمه: مگه دخترا زودتر بزرگ میشن؟
بابا: خدا اینو گفته و این یعنی اینکه مقام زن خیلی بالاست.
فاطمه: یعنی من از اون بهتر می‌فهمم؟ یعنی من مانند شما می‌فهمم؟
بابا: بله دخترم.
    فاطمه: بابا! یادته قصه‌ی پیامبران رو تعریف کردی و گفتی که که حوا گول شیطان رو خورد؟ مگه او زن نبود؟ یادته با مامان دعوا می‌کردی به او گفتی که اگه زن عقل داشت خدا اونا رو پیامبر می‌کرد؟
بابا با اندوه و گیجی پاسخی بی سرو ته به دخترش میده.
     اینها نمونه‌ای از مسائلی است که ممکن است برای هر دختر و پسری در خانواده‌ی مذهبی پیش بیاید.
     در این داستان نکته‌ها نهفته است؛ هنگامیکه به دختر 9 ساله القا می‌شود که باید نماز بخواند و او خودش رو با برادر بزرگترش مقایسه می‌کند؛ آیا در روانش دچار تنش روحی نمی‌شود؟
اسلام از جنس مؤنث تنها کار بیشتر را می‌خواهد.
     چگونه است که در ازدواج، دختر 6 سال زودتر عاقل می‌شه؛ اما در در خواست طلاق ناقص العقل است و این دادگاه است که تصمیم می‌گیرد او باید با شوهرش زندگی کند یا نه؟
     چگونه است که او 9 سالگی عاقل می‌شه، اما تشخیص او در دیدن واقعیات به اندازه‌ی نصف مرد است؛ آن هم در صورتیکه مردی شاهد آن واقعه نباشد؟
     چگونه است که اسلام ادعای احترام به زنان را دارد و این در حالی است که دیه‌ی آنها از دیه‌ی بیضه‌ی مردان هم کمتر است؟
چرا اسلام این همه ستم به زنان را روا می‌دارد؟
و چرا و چگونه‌های بسیار؟..........

۲ نظر:

روزبه گفت...

من مفهوم مرد مسلمان را خیلی خوب درک می‌کنم! منافع! برتریها و امتیازات و سایر دلایل...
ولی زن مسلمان تنها و تنها یک دلیل می‌تواند داشته باشد، بی‌اطلاعی!
نابرابری، ظلم و جفا نسبت به زنان در اسلام آنقدر زیاد است که ایرانیان بسیاری از این قوانین را نپذیرفته‌اند و وقتی ابراز می‌کنیم که این گفته قرآن است متعحب می‌مانند...

ناشناس گفت...

در قران هرگز بین دیه مرد وزن تفاوتی وجود ندارد وهیچ اشاره ای به ان نشده واین روایات مسخره ومشمیز کننده وناپسند که شما اشاره کردیدهرگز در اسلام نیست بلکه سخنان ابلهانه روایتگران نادان دینی است تفاوت بین زن ومرد در قصاص است انهم بدلیل اینکه مرد نان اور خانواده است وچنانچه مردی زنی را بقتل برساند کشتن مرد موجب قطع در امد همسر وفرزندان ان مرد خواهدشد که بنوعی دفاع از زنان وکودکان است لذا قصاص او را لازم ندانسته بلکه دیه حق مسلمی است که حتما باید برابر با هم پرداخت گردد متاسفانه انچه که به دین لطمه وارد میکند به اصطلاح دانشمندان دینی هستند که با استنباط غلط واغلب سود جویانه خودواقعیات دین راقلب وان را وارونه جلوه میدهند که افراد نااگاه را به گمراهی میکشاند

Translate

بايگانی وبلاگ