ناباوران

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، تجاوز و خرافه؛ آنچه که سوداگران دینی آن را معجزه ای الهی می‌ خوانند، خرافاتی بیش نیست. در این دین زن وسیله ای است جنسی در اختیار مرد، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، اما محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش طبق سنت او همچنان جنایت و قتل می کنند. در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با مشعل روشنگری، سایه سنگین، سیاه و تاریک مذهب را که همان اندیشه‌ی ضحاکین مار به دوش است را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۸ اسفند ۱۵, شنبه

تخریب بالاترین، گامی در جهت اهداف جمهوری اسلامی!


متأسفانه عده‌ای دانسته و یا نادانسته دست به تخریب بالاترین می‌زنند. به نظر من بسیاری از این اعتراصات، فراقانونی است.

قطع به یقین جمع کثیری از خوانندگان بالاترین، با دیدن موضوع داغ مربوط به اختلاف برخی از کاربرها با مسئولین این سایت اجتماعی، کنجکاو شده و مایلند که از قوانین مربوط به ارسال لینک، رأی دادن و قوانین چگونگی ارسال موضوعات داغ، آگاه باشند.

البته جمهوری اسلامی همواره دشمنی خویش را با این سایت، به روشهای گوناگونی اعلام نموده و چند نفر از کاربرها را صرفا بدلیل عضویت در این بالاترین، روانه‌ی زندان نموده است.

کسانیکه اکنون دست به تخریب این سایت می‌زنند، خواسته و یا ناخواسته موازی با اهداف جمهوری اسلامی گام برمی‌دارند.

امید است که همگی تابع قوانینی باشیم که پیش از قبول عضویت، آنرا پذیرفته‌ایم.

محتوای این سایت کاملا توسط کاربرها اداره می‌گردد و مسئولان تنها در صورت مشاهده‌ی تخلف، اقدام به دخالت می‌کنند.

۲ نظر:

یک کاربر مسدود شده! گفت...

دوستان باید یک روز خاص (مثلا 10 فروردین) را همگی با هم در بالاترین اعتصاب کنیم و از دادن هر گونه لینک و نظر و رای مثبت و منفی بپرهیزیم. این تنها راهیست که به بالاترین بفهمانیم ما آلت دست زیاده خواهی های شما و کاربران مشکل داری چون نایتمر نیستیم. بالاترین بدون کاربرانش پف فیل هندی هم نیست!
ما اگر قرار بود سیستم دیکتاتوری را بپذیریم که همان غلام حلقه به گوش سید علی می شدیم حداقل ساندیسی نوش جان می کردیم!
بالای 4 ساعت وقت خود من در روز برای بالاترین تلف می شود که یک آدم روانی بیاید و با منفی هایش بر ما جولان دهد! اعتراض هم که می کنیم چماق بر سر ما کوبیده می شود! سید مهدی دمت گرم خیلی باحالی!!!
می گویند بالا ترین بالاترین است! گیرم که باشد ما نباید ذلیل ترین باشیم و تو سری خور. دوستان بالاترینی از کنار این قضیه به سادگی نگذرید. لطفا اعتصاب کنید. این مشکل غرور مضاعف مدیران بالاترین و بی توجهی آنها به عموم کاربران را باید یکبار برای همیشه حل کنیم.
ممنون می شوم این خواسته را اطلاع رسانی کنید.

ناشناس گفت...

حساب من رو بستن دیگه چه جوری نظر بدم یا ندم.خیلی مغرور شدن.باید محلشون نذاشت اصلا.ایرانی جماعت همینه.حیف اون همه وقت که واسه این سایت تلف شد

Translate

بايگانی وبلاگ