ناباوران

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، تجاوز و خرافه؛ آنچه که سوداگران دینی آن را معجزه ای الهی می‌ خوانند، خرافاتی بیش نیست. در این دین زن وسیله ای است جنسی در اختیار مرد، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، اما محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش طبق سنت او همچنان جنایت و قتل می کنند. در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با مشعل روشنگری، سایه سنگین، سیاه و تاریک مذهب را که همان اندیشه‌ی ضحاکین مار به دوش است را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۸ اسفند ۱۵, شنبه

چرا جنایتکاران تاریخ جملگی بی غیرت هستند!


     در روایات شیعه آمده است که پس از مرگ محمد، عمر و ابوبکر به در خانه‌ی علی آمدند، علی خودش را پنهان کرد و فاطمه را جلو فرستاد، او نیز درب خانه را محکم بست، عمر که در قلدری شهره بود، درب خانه را سوزانید و مشت محکمی به شکم فاطمه وارد نمود، او باردار و در شکم فرزندی به نام محسن داشت؛ سپس این دو وارد خانه شدند، طنابی را بر گردن علی زدند و او را مانند گوسفند به مسجد بردند تا از وی برای ابوبکر بیعت بگیرند، علی به خانه بازگشت و دید که زنش مشغول سقط جنین است، او جنین معصومش را سقط نمود و پس از 6 ماه بر اثر همان ضربه جان جان داد، فاطمه دختری به نام ام کلثوم داشت، عمر از علی خواستگاری این دختر را نمود، علی ابتدا به بهانه‌ی اینکه دختر من هنوز کودک است مخالفت کرد، عمر هم تهدید نمود که اگر این دختر به عقد او در نیاورد 2 شاهد دروعین را می‌آورد که علی دزدی کرده دستش را قطع خواهد کرد، علی باز از ترس عمر دخترش را به عقد او درآورد، ام کلثوم هم به خاطر ترس پدرش از قاتل مادرش، سالیان دارزی در آغوش این مرد بود...... پرسش:
   آیا بی‌غیرت‌تر از علی این شیر خدا کسی سراغ دارد، یادمان باشد که او یکی از جنایان تاریخ بشر است و در جنگ با بنی‌قریظه بنا به دستور محمد، به همراه زبیر و تعداد دیگری از هم‌کیشانش در یک روز 900 نفر از یهودیانی که خود را تسلیم کرده بودند گردن زد، پس از قدرت داشت ولی مانند تمامی جانیان تاریخ در مورد خانوادگی کاملا بی غیرت بود!

۳ نظر:

ناشناس گفت...

عجب پس امام محسن هم داشتیم و بی خبر بودیم

ناشناس گفت...

آره هستش اونم تو ولد زنا هستي ميخواي ثابت كنم؟

ناشناس گفت...

1 محسنه دخمل است
2ام كلثوم از زن ديگر حضرت علي است
3 به داستان تخمي تخيلي علاقه اي ندارم

Translate

بايگانی وبلاگ