اسلام شناسی

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، سکس و خرافه؛ آنچه که مغلطه‌کاران معجزه‌ی قرآن می‌دانند خرافاتی بیش نیستند؛ در این دین زن کالائی است جنسی در اختیار شوهر، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش همچنان طبق سنت او آدم‌کشی می‌کنند؛ در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با شمع روشنگری، سایه سنگین و تاریک مذهب که همان اندیشه‌ی ضحاکی مغز خور باشد را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۸ دی ۲۰, یکشنبه

توهینی آشکار در قانون مجازات اسلامی به بشریت.

طبق ماده ی 435 قانون مجازات اسلامی؛ دیه‌ی بیضه‌ی سمت چپ مرد مسلمان، دو ثلث(دو سوم) دیه‌ی کامل است.
طبق ماده ی 300 قانون مجازات اسلامی؛ دیه ی زن مسلمان، نصف دیه ی مرد است.
از تلفیق این دو چنین نتیجه می‌گردد که دیه‌ی زن، حتی از دیه‌ی بیضه‌ی سمت چپ مرد کمتر است.
آیا می‌توان توهینی آشکارتر از این به جامعه‌ی بشری روا داشت؟
این اعتقاد از آنجا ناشی می‌گردد که از نظر اسلام، زن در تشکیل نطفه کوچکترین نقشی ندارد و نقش او تنها پرورش دهنده است.
اسلام معتقد است که انسان از منی ریخته شده در رحم خلق می گردد:
أَلَمْ يَكُ نُطْفَةً مِّن مَّنِيٍّ يُمْنَى (قیامه/37) آيا او نطفه‏اى از منى كه در رحم ريخته مى‏شود نبود؟
برای دانستن نقش زن در اسلام اینجا را کلیک کنید।

.

۱۶ نظر:

پژوهش در زمینه ی اسلام گفت...

نظرات ناشناس زیاد است.
اگر مایل به انتشار نظر خویش هستید؛ از گزینه ی ناشناس استفاده نکنید.

توبه اشکار گفت...

چون زنان از مال شوهرشون هم استفاده میکنند. اما مرد باید خرج همسر و فرزندانش را هم بدهد. و خداوند اینرا به صلاح و رفاه زنان و مردان قرار داده ولی امثال تو انرا نمیدانند.و قصد دارند ایات خداوند را به میل خود تفسیر کنند. کسانی چون تو در حالی از دنیا میروند که صورتهای مسخ شده سیاه خواهند داشت. و تمام کسانی که عمل زشت تورا تایید کنند با تو در جهنم جاودانه خواهند ماند مگر انکه توبه کنند و عمل صالح انجام بدهند که خداوند توبه پذیر و مهربانند و قبل از اینکه زمانی زود برسد که درهای توبه به همه بسته شود.و توبه سودی ندهد یا لحظه مرگت باشد یا کمی زودتر از ان.امیدوارم جواب مرا خیلی سریع بنویسی.
بگو در جواب به توبه...همین من میفهمم.ملعون.

پژوهش در زمینه‌ی اسلام گفت...

توبه ی آشکار گرامی!
آرام باشید.
(طبق نظر همون اسلام) زن در خانه کار میکند و مرد بیرون.
آیا فکر می کنید که کار در خانه، کار نیست؟
چرا به زنان با دید تحقیر می نگری؟
لطفا خونسرد باش!
پیــروز و موفق باشـید!

arash گفت...

با عرض سلام و خسته نباشید
در پاسخ به توبه آشکار دو مطلب حایز اهمیت است :
1- اگر زن از مال شوهر خرج می کند داستن نحله چیست در آیه چهار سوره نساء آمده است که:«وَ آتُوا النِّساءَ صَدُقاتِهِنَّ نِحْلَةً فَإِنْ طِبْنَ لَکُمْ عَنْ شَیْ‏ءٍ مِنْهُ نَفْسًا فَکُلُوهُ هَنیئًا مَریئًا، و مهر زنان را (بطور کامل) به عنوان یک بدهی (یا عطیه،) به آنان بپردازید! (ولی) اگر آنها چیزی از آن را با رضایت خاطر به شما ببخشند، حلال و گوارا مصرفکنید!».
2- احتمالاٌ الله شما در آن هنگام که در غار حرا دست به ابداع دینی جهان شمول برای تمام اعصار و قرنها می نمود حواسشان به آینده نبود که در آینده برخی شیرزنان هستند که باید خرج آدمهای نادان و ابلهی همجون تو مفت خور را بدهند و حضرتعالی در کمال آسودگی این خزعبلات را سرهم کنی .
خوشا به حال توکه بهشتی هستی .

مهرداد گفت...

اسلام اساسا دین مجازات ترس وحشت از الله و احساس گناه برای مردم است یادم نمیرود که در مدرسه زمانی که مسلمان بودم و فکر میکردم اسلام نهایت است همیشه به مردم به چشم گناهکاران نگاه میکردم که باید انها را از جهنم در ان دنیا نجات دهم ولی حالا متوجه شدم که بهتر است انها در این دنیا از دست اسلام نجات پیدا کنند که عامل عقب افتادگی خشونت و خرافه است. از شما سپاسگذارم لطفا خسته نشوید و براه خود ادامه دهید . اگر اجازه بدهید با ذکر رفرنس از مطالب سایت شما برای اگاهی مردم استفاده کنم

ناشناس گفت...

توبه آشكار فرمودند: چون زنان از مال شوهرشون هم استفاده میکنند. اما مرد باید خرج همسر و فرزندانش را هم بدهد.

سوال بنده از ايشان اين است: در عصر حاضر كه زنان هم پاي مردان و در بسيار موارد بيش از اينان در تأمين هزينه هاي زندگي نقش دارند چه؟ آيا با اين حرف خود به نكته ايمان نياورده ايد كه قرآن و دستوراتش فقط براي عرب جاهلي 1500 سال پيش كاربرد داشته نه براي زن تحصيلكرده و با شعور اجتماعي بالاي قرن 21؟؟؟؟

تفكر گفت...

در پاسخ توبه آشكار :

محمد از مال خديجه خرج ميكرد يا خديجه از مال محمد ؟؟؟

اين در تاريخ ثبت است ثروت خديجه پشتوانه محمد بود !

ناشناس گفت...

اقای توبه من پشتتم تو جات تو بهشه :D اگه رفتیبهشت یه عنایتی به ما دیشته باش... در ضمن به نظر من جفت بیضهای مرد و بعلاوهخود الت مردایی مثل تو به اندازه ی یه دونه پشم زیر بقل زنای کار کن امروزی ارزش نداره....

ناشناس گفت...

درود بر انسان های با خرد
واقعا از مطالب این سایت لذت بردم

ناشناس گفت...

دوستان آرام باشيد اين توبه ی آشکار چرا هيچ جوابي به هيچ يك از كامنتها نداده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ب.بیدار گفت...

کسانی چون تو در حالی از دنیا میروند که صورتهای مسخ شده سیاه خواهند داشت. و تمام کسانی که عمل زشت تورا تایید کنند با تو در جهنم جاودانه خواهند ماند مگر انکه توبه کنند و عمل صالح انجام بدهند که خداوند توبه پذیر و مهربانند و قبل از اینکه زمانی زود برسد که درهای توبه به همه بسته شود.و توبه سودی ندهد یا لحظه مرگت باشد یا کمی زودتر از ان.
اگر به این سخنان بطورعمیق نگاه کنیم در میابیم که اساس دین برپایه ترس وتهدید بنا شده وپیدایش دین نیز از همین ندانستن وترس وجهل او نسبت به پدیده های طبیعی شکل گرفته است

,ولی الله گفت...

آقای پژوهش درزمینه اسلام به شنابرنخوره خیلی احمقید این که قانون اساسی ایرانه وچه ربطی به اسلام داره.حتمابه خاطراینکه ایران یه کشوراسلامیه اینو نوشتی.اگه میخوای ازدیه زن آگاه لشی به قانون اساسی سرنزن مهم ترین منبع اسلام قرآنه نه قانون اساسی ایران.درقرآن دیه زن ومرد یکیه.اگه ازاسلام حرف میزنی ازقرآن آدرس بده ویاازاحادیث پیامبراسلام.نه اینکه رفتی قانون اساسی ایرانو آوردی اینجانوشتی.

ولی الله گفت...

آفای پژوهش درزمینه اسلام.زن چرابایدبیرون ازخانه کارکند؟چرااین مخلوق ظریف خداوندبایدکارکند؟مردکوربشودنفقه زن رابدهد؟میخوای توخونه راحت بشینی زنت واست کارکنه.نه هرگز.این دفاع ازحقوق زن نیست.این برعلیه قوانین حقوق بشره.تازه اسلام که جلوی زن به هیچ عنوان سدنشده بلکه میتواندهمان نقش مردرا درجامعه ایفابکند.واونایی که میگن اسلام جلوی زن سداست اشتباهه.طبق فقه اسلامی زن میتواندهرنقشی درسیاست ایفابکند وفقط نمیتواند حدود وقصاص رادرقضاوت فیصله بکند آن هم به خاطرعطوفت زن هست (زیراعطوفت زن زیاده) که شایدبر یکی ترحم کند وحدود وقصاص اجرانشوند.:«منتظرجواب»

ولی الله گفت...

درجواب arashمی نویسم آقای آرش شمامدلل نمیتونین صحبت کنین واسه چی بحث روبه مسخره میگیرین.اونیکه میگی مهرزنه نفقه زن چیزجدایست.که حتمابایدبه او داده شود. آقای arash کمی تحقیق کن.
درجواب مهردادمینویسم آقا اسلام دین خرافه نیست بلکه کسانیکه به صورت ظاهری وبدون اینکه درمورداسلام مطالعه کنن این فکرارو میکنن ودرضمن منظورشماازاین خرافه چیه؟واضح تربگین.آیامذهب شیعه هست؟خوب درموردش تحقیق میکردی که آیادراصل اسلام چنین چیزی هست یانه؟اگه مسلمان بودین وازاسلام دست کشیدین خوب مااحتیاجی به تو نداریم روزانه جندین روشنفکرومحقق به اسلام میگرود که به امثال شمانیازی اصلانیست.

ناشناس گفت...

@ولي ألله، شعار نده، سند بده. بگو كجاي اين دين نكبت چي نوشته، تا وقتي فقط از خودم نظر ميدي بدون اينكه به هيچ كجاي اين كتاب أشاره كني از كجا بفهمهم منظورت كجاي اين كتاب ودين سر تا پا كثافت هست.

ناشناس گفت...

چیز عجیبی‌ نیست کلا دین اسلام چسبیده به خایه و تخم و شکم و ک.ر و ک.س برا همین هم وقتی‌ میخوان حق و حقوق مسلمانی رو حساب کنن تخمی حساب می‌کنن ؛)

Translate

دریافت از طریق ایمیل

بايگانی وبلاگ