اسلام شناسی

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، سکس و خرافه؛ آنچه که مغلطه‌کاران معجزه‌ی قرآن می‌دانند خرافاتی بیش نیستند؛ در این دین زن کالائی است جنسی در اختیار شوهر، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش همچنان طبق سنت او آدم‌کشی می‌کنند؛ در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با شمع روشنگری، سایه سنگین و تاریک مذهب که همان اندیشه‌ی ضحاکی مغز خور باشد را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۸ اسفند ۱۵, شنبه

علی‌ابن ابی‌طالب: بر زنان جوان سلام نمی‌کنم، زیرا صدایشان مرا به وجد می آورد!

علی ابن ابراهیم از پدرش از حماد بن عیسی .... : فرستاده‌ی الله(محمد) بر زنان سلام می‌کرد، پاسخش را می‌دادند و امیرالمؤمنین(علی) بر زنان سلام می‌کرد و سلام کردن بر زنان جوان را زشت می‌دانست و می‌گفت می‌ترسم که صدایش مرا به وجد آورد و در من بیش از آنچه را که می‌جویم وارد شود.(اصول کافی/ کتاب العشره/ باب سلام کردن بر زنان)

۱ نظر:

ناشناس گفت...

The reason is simple. In islam women are only good for sex. Nothing else. Muhammad and the murderer , rapist ali believed that women are only to have sex with.

The one who is writting these articles in this blog is very educated and smart. Keep it up. Expose islam.
You are a brave person and we love you.

Translate

دریافت از طریق ایمیل

بايگانی وبلاگ