اسلام شناسی

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، سکس و خرافه؛ آنچه که مغلطه‌کاران معجزه‌ی قرآن می‌دانند خرافاتی بیش نیستند؛ در این دین زن کالائی است جنسی در اختیار شوهر، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش همچنان طبق سنت او آدم‌کشی می‌کنند؛ در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با شمع روشنگری، سایه سنگین و تاریک مذهب که همان اندیشه‌ی ضحاکی مغز خور باشد را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۸ اسفند ۱۵, شنبه

الله پیش از آفرینش گیتی، محمد و علی و فاطمه را آفریده بود تا تنها نباشد!

امام محمد تقی: همانا الله همیشه تک و تنها بود سپس محمد، علی و فاطمه را آفرید، و هزار دهر(واحد زمان پیش از پدید آمدن گیتی) درنگ کردند(با هم بودند و صیر کردند) سپس همه چیز را آفرید و (الله) آنها(این سه نفر) را گواه آفرینش خود قرار داد و فرمانبرداری از آنها را بر همه چیز جاری نمود و امورشان را به آنها(محمد، علی و فاطمه) واگذار نمود، پس آنها هر چیزی که بخواهند حلال می‌نمایند و هر چیز که بخواهند حرام می‌کنند، هرگز چیزی که می‌خواهند خلاف خواست الله نیست، این دین‌هائی که زودتر از او آمدند نابود گردند و هر کس از آن عبور کرد نابود می‌شود و هر کس به آن بچسبد به مقصد می‌رسد؛ آنرا برای خود بگیر(خطاب به راوی).

(اصول کافی/کتاب الحجه/باب مولد النبی و وفاته)

عجب خدائی است این الله! هنوز گیتی آفریده نشده، محمد و علی و فاطمه را آفریده بود تا تنها نباشد و هزار دهر که معلوم نیست چند هزار سال و یا ملیون سال باشد با آنان خوش بود و سپس آنها را گواه خلقت خویش قرار داد.

عده‌ای احتمالا خواهند گفت که دروغ است، ما هم همین را می‌گوئیم، بله اساس دین بر دروغ استوار است.

این چه دینی است که نمی‌توان کتابی موثق را در آن پیدا نمود؟ کتابی که پایه‌ی مذهب بر آن بنا نهاده شده است.

داستان پیدایش آدم و این همه پرسش بی پاسخ.

هیچ نظری موجود نیست:

Translate

دریافت از طریق ایمیل

بايگانی وبلاگ