ناباوران

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، تجاوز و خرافه؛ آنچه که سوداگران دینی آن را معجزه ای الهی می‌ خوانند، خرافاتی بیش نیست. در این دین زن وسیله ای است جنسی در اختیار مرد، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، اما محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش طبق سنت او همچنان جنایت و قتل می کنند. در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با مشعل روشنگری، سایه سنگین، سیاه و تاریک مذهب را که همان اندیشه‌ی ضحاکین مار به دوش است را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۸ اسفند ۲, یکشنبه

الله: سایه‌ی درخت کنار از بهترین نعمتهای بهشت است!

یکی نیست به این الله بگه:

جناب حضرت الله جل شأنه! زیر سایه رفتن و از آن لذت بردن، زمانی خوش است که چیزی مانند خورشید در حال تابش باشد، اون هم در فصلی مانند تابستان عربستان!

مگر بهشت هم مانند سرزمین عربستان گرم و سوزان می‌باشد؟


فِي سِدْرٍ مَّخْضُودٍ واقعه/28) ) در [زير] درختان كنار بى‏خار.
چرا کنار؟
زیرا درختی است که الله آنرا می‌شناسد.
وَظِلٍّ مَّمْدُودٍ واقعه/ 30) ) و سايه كشيده و گسترده شده.

شرح مفصل سایر این نعمتها در بهشت ادعائی

۲ نظر:

mohammad گفت...

بدبخت همون خدايي كه تو رو آفريده بهتر از تو مي دونه چي براي انسان خوبه و چي بد !
منم ملا جماعت رو قبول ندارم! اما خدا فرق داره! توبه كن رفيق!
خدا بخشنده هست!

آرش گفت...

وَ طَلْحٍ مَنْضُودٍ: و درخت موز بر هم چيده باشد ميوه‏هاى آن، يعنى از اسفل تا اعلاى درخت همه ميوه باشد كه هيچ ساق آن نمايان نباشد. يا درخت ام غيلان كه شكوفه‏هاى بسيار خوشبو دارد سر تا پاى آن را شكوفه پوشيده باشد. و تخصيص اين دو درخت به ذكر به جهت آنكه استيناس عرب به اين دو بيشتر بوده.
در مورد «ظل ممدوده» هم بايد گفت كه لذتِ در باغ و بوستان زندگي كردن به وجود گرما منوط نيست. مگر در اروپا گرماي هواي عربستان حكم فرماست كه مردم از وجود باغهاي آن استفاده ميكنند و از آنها لذت ميبرند؟
اهل بهشت كه متنعّمند در باغهاى خودشان در سايه گسترده مانند ما بين طلوع فجر و آفتاب‏ قرار دارند و هوا مانند صبح تابستان نه گرم است و نه سرد. وجود درختان هم به واسطه نور موجود در بهشت سايه اي ايجاد ميكند كه با آيه منافاتي ندارد.
اينها تناقضي با عقل ندارند.
dinresearch.blogfa.com

Translate

بايگانی وبلاگ