ناباوران

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، تجاوز و خرافه؛ آنچه که سوداگران دینی آن را معجزه ای الهی می‌ خوانند، خرافاتی بیش نیست. در این دین زن وسیله ای است جنسی در اختیار مرد، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، اما محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش طبق سنت او همچنان جنایت و قتل می کنند. در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با مشعل روشنگری، سایه سنگین، سیاه و تاریک مذهب را که همان اندیشه‌ی ضحاکین مار به دوش است را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۸ اسفند ۲, یکشنبه

خامنه ای : امام حتی به کمونیست‌ها هم نصیحت می‌کرد که برگردند تا اعدام شده و به بهشت بروند.

خبرگزاری جک‌نیوز لحظاتی پیش از درون حرم مطهر امام خمینی گزارش داد که حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیان دیدگاه امام و جاذبه‌ی او به وصیتانه‌ی سیاسی الهی ایشان اشاره و فرمودند: اما حتی از کمونیست‌ها هم می‌خواست به به کشور برگردند تا قانون که اعدام و یا هر چیز(مشابه) دیگر است در مورد آنها اجرا گردد؛ تا آنها در جهان آخرت از عذاب الله (عذاب جهنم) نجات پیدا کنند.

این خبرگزاری افردود با شنیدن این خبر که تا کنون کمونستها از آن بی‌خبر بودند، هجوم سیل‌آسای این متقاضیان اماده‌ی اعدام و رسیدن به بهشت در جلو سفارت جمهوری اسلامی آغاز شده است.

البته بابررسی که این خبرگزاری در وصیتنامه ی خمینی به عمل آرود، اعلام نمود که خمینی چنین جمله ای را نگفته است؛ خبر تکمیلی را متعاقبا اعلام خواهد شد.

اصل خبر کاملا درست می باشد و جک نیست.

۱ نظر:

ناشناس گفت...

نیمی از حرفهایشان جک و نیمی دیگر بی منطق است. برای نمونه در محرم کله ما را میخورند که امام حسین صد بار به یزیدیان گفت که او نوه‌ی پیامبرشان است. جرا در حقش آنگونه عمل میکنند یا بارها امام حسین پز نوه بودن را داده است ولی حالا میگویند اینکه حسن خمینی نوه‌ی خمینی است ربطی ندارد بلکه طرز فکر و حال فعلی او معیار است ! یعنی در موردی قوم و خویش بازی درست است و در مورد دیگر ضد ارزش و نااسلامی!

Translate

بايگانی وبلاگ