ناباوران

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، تجاوز و خرافه؛ آنچه که سوداگران دینی آن را معجزه ای الهی می‌ خوانند، خرافاتی بیش نیست. در این دین زن وسیله ای است جنسی در اختیار مرد، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، اما محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش طبق سنت او همچنان جنایت و قتل می کنند. در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با مشعل روشنگری، سایه سنگین، سیاه و تاریک مذهب را که همان اندیشه‌ی ضحاکین مار به دوش است را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۹ تیر ۱۶, چهارشنبه

قرآن: ما اسماعیل، یسع، یونس و لوط با پدران و عشیره‌ی آنها را بر مردم جهان برتری دادیم؛ زیرا هدایت یافتن به دلخواه الله است.

اسلام هیچ پیامبر غیر از پیامبران سامی را به رسمیت نمی‌شناسد. از دید این کتاب خدا این نژاد را هدایت و سایر مردم جهان باید به هدایت آنان اقتدا نمایند.

قرآن به روشنی بیان می‌نماید که ما نبوت را در ذریه‌ی ابراهیم قرار دادیم و تنها از نژاد او(سامی‌ها)، پیامبر انتخاب می‌نمائیم؛ زیرا آنان ملت برتری هستند و این برتری موهبتی است از سوی الله؛ اوست که هرکسی ار مردم جهان را که بخواهد هدایت و هر کس که بخواهد گمراه می‌نماید.

اسماعیل پدر تمام اعراب است، پس منظور از ذریه‌ی اسماعیل یعنی عرب‌ها. بقیه هم که یا یهودی هستند و یا عشیره‌ی این قوم می‌باشند، ضمنا هر گاه قرآن از اخوان پیامبران یاد می‌نماید، منظور عشیره‌ی آنان است:

وَعَادٌ وَفِرْعَوْنُ وَإِخْوَانُ لُوطٍ (ق/13)


در اینجا آیات قرآن را با کمترین شرح ممکن، می‌نویسم؛ تا شاید ملت ما از خواب غفلت بیدار شوند و خود را تا این اندازه تحقیر ننمایند:

وَإِسْمَاعِيلَ وَالْيَسَعَ وَيُونُسَ وَلُوطًا وَكُلاًّ فضَّلْنَا عَلَى الْعَالَمِينَ (انعام/86) و اسماعيل و يسع و يونس و لوط كه جملگى را بر جهانيان برترى داديم.

این رفع درجه داده، شامل نژاد آنها نیز شده است:

وَمِنْ آبَائِهِمْ وَذُرِّيَّاتِهِمْ وَإِخْوَانِهِمْ وَاجْتَبَيْنَاهُمْ وَهَدَيْنَاهُمْ إِلَى صِرَاطٍ مُّسْتَقِيمٍ (انعام/87) و از پدران و فرزندان و برادرانشان برخى را [بر جهانيان برترى داديم] و آنان را برگزيديم و به راه راست راهنمايى كرديم.(ترجمه فولادوند)

زیرا هدایت یافتن بستگی به اراده‌ی الله دارد و او هر کسی که بخواهد را هدایت می‌نماید:

ذَلِكَ هُدَى اللّهِ يَهْدِي بِهِ مَن يَشَاءُ مِنْ عِبَادِهِ وَلَوْ أَشْرَكُواْ لَحَبِطَ عَنْهُم مَّا كَانُواْ يَعْمَلُونَ (انعام/88) اين هدايت‏ الله است كه هر كس از بندگانش را بخواهد بدان هدايت مى‏كند و اگر آنان شرك ورزيده بودند قطعا آن چه انجام مى‏دادند از دستشان مى‏رفت.


هیچ نظری موجود نیست:

Translate

بايگانی وبلاگ