ناباوران

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، تجاوز و خرافه؛ آنچه که سوداگران دینی آن را معجزه ای الهی می‌ خوانند، خرافاتی بیش نیست. در این دین زن وسیله ای است جنسی در اختیار مرد، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، اما محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش طبق سنت او همچنان جنایت و قتل می کنند. در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با مشعل روشنگری، سایه سنگین، سیاه و تاریک مذهب را که همان اندیشه‌ی ضحاکین مار به دوش است را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۹ مرداد ۶, چهارشنبه

شپش تو بارگاه الهی چکار می‌کرد؟

یکی از شکنجه‌های(عذاب‌های) الله برای مردم مصر، بارش شپش بود، الله است دیگه! ممکنه همه جور عذاب نازل کنه، اما داستان بارش شپش خیلی جالبه، این شپش مستقیماً از بارگاه باریتعالی نازل شده است؛ پرسش:

1- خود الله شپش داشت.

2- فرشتگان الله شپش داشتند.

3- در بارگاه حق تعالی کارخانه‌ی تولید شپش وجود دارد.

البته نزول شپش تنها نبود، بارش قورباغه، ملخ و خون هم همراه نزول شپش بود:

فَأَرْسَلْنَا عَلَيْهِمُ الطُّوفَانَ وَالْجَرَادَ وَالْقُمَّلَ وَالضَّفَادِعَ وَالدَّمَ آيَاتٍ مُّفَصَّلاَتٍ فَاسْتَكْبَرُواْ وَكَانُواْ قَوْمًا مُّجْرِمِين )اعراف/133 ) پس بر آنان(مردم مصر) طوفان و ملخ و شپش و قورباغه‌ها و خون را به صورت نشانه‏هايى آشكار فرستاديم ، باز سركشى كردند و گروهى بدكار بودند.

توضیح:

قمل به زبان عربی یعنی شپش.

۱ نظر:

سید گفت...

مشكل در این است كه شما احتمالا تعریف درستی از آفریدگار ندارید. وگرنه خالق هستی(به زعم من الله، به زعم شما آفریدگار) به تمام راز و رمز آن آگاه است. اگر بخواهد می تواند همه حیوانات را به سمتی ببرد. مثلا می تواند سیگنالی تولید كند كه حشرات به آن حساسند و در اثر آن به حركت می افتند. البته این یك مثال است؛ اینكه پروردگار تعالی در آن زمان از چه روشی استفاده كرد را نمی دانیم.

راستی این را هم اضافه كنم كه اسلام از معدود ادیانی است كه معتقد است علت و معلول حتی هنگام معجزه هم نقض نمی شوند.

Translate

بايگانی وبلاگ