ناباوران

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، تجاوز و خرافه؛ آنچه که سوداگران دینی آن را معجزه ای الهی می‌ خوانند، خرافاتی بیش نیست. در این دین زن وسیله ای است جنسی در اختیار مرد، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، اما محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش طبق سنت او همچنان جنایت و قتل می کنند. در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با مشعل روشنگری، سایه سنگین، سیاه و تاریک مذهب را که همان اندیشه‌ی ضحاکین مار به دوش است را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۸ دی ۲۰, یکشنبه

توهینی آشکار در قانون مجازات اسلامی به بشریت.

طبق ماده ی 435 قانون مجازات اسلامی؛ دیه‌ی بیضه‌ی سمت چپ مرد مسلمان، دو ثلث(دو سوم) دیه‌ی کامل است.
طبق ماده ی 300 قانون مجازات اسلامی؛ دیه ی زن مسلمان، نصف دیه ی مرد است.
از تلفیق این دو چنین نتیجه می‌گردد که دیه‌ی زن، حتی از دیه‌ی بیضه‌ی سمت چپ مرد کمتر است.
آیا می‌توان توهینی آشکارتر از این به جامعه‌ی بشری روا داشت؟
این اعتقاد از آنجا ناشی می‌گردد که از نظر اسلام، زن در تشکیل نطفه کوچکترین نقشی ندارد و نقش او تنها پرورش دهنده است.
اسلام معتقد است که انسان از منی ریخته شده در رحم خلق می گردد:
أَلَمْ يَكُ نُطْفَةً مِّن مَّنِيٍّ يُمْنَى (قیامه/37) آيا او نطفه‏اى از منى كه در رحم ريخته مى‏شود نبود؟
برای دانستن نقش زن در اسلام اینجا را کلیک کنید।

.

۱۹ نظر:

arsh irani گفت...

نظرات ناشناس زیاد است.
اگر مایل به انتشار نظر خویش هستید؛ از گزینه ی ناشناس استفاده نکنید.

توبه اشکار گفت...

چون زنان از مال شوهرشون هم استفاده میکنند. اما مرد باید خرج همسر و فرزندانش را هم بدهد. و خداوند اینرا به صلاح و رفاه زنان و مردان قرار داده ولی امثال تو انرا نمیدانند.و قصد دارند ایات خداوند را به میل خود تفسیر کنند. کسانی چون تو در حالی از دنیا میروند که صورتهای مسخ شده سیاه خواهند داشت. و تمام کسانی که عمل زشت تورا تایید کنند با تو در جهنم جاودانه خواهند ماند مگر انکه توبه کنند و عمل صالح انجام بدهند که خداوند توبه پذیر و مهربانند و قبل از اینکه زمانی زود برسد که درهای توبه به همه بسته شود.و توبه سودی ندهد یا لحظه مرگت باشد یا کمی زودتر از ان.امیدوارم جواب مرا خیلی سریع بنویسی.
بگو در جواب به توبه...همین من میفهمم.ملعون.

arsh irani گفت...

توبه ی آشکار گرامی!
آرام باشید.
(طبق نظر همون اسلام) زن در خانه کار میکند و مرد بیرون.
آیا فکر می کنید که کار در خانه، کار نیست؟
چرا به زنان با دید تحقیر می نگری؟
لطفا خونسرد باش!
پیــروز و موفق باشـید!

arash گفت...

با عرض سلام و خسته نباشید
در پاسخ به توبه آشکار دو مطلب حایز اهمیت است :
1- اگر زن از مال شوهر خرج می کند داستن نحله چیست در آیه چهار سوره نساء آمده است که:«وَ آتُوا النِّساءَ صَدُقاتِهِنَّ نِحْلَةً فَإِنْ طِبْنَ لَکُمْ عَنْ شَیْ‏ءٍ مِنْهُ نَفْسًا فَکُلُوهُ هَنیئًا مَریئًا، و مهر زنان را (بطور کامل) به عنوان یک بدهی (یا عطیه،) به آنان بپردازید! (ولی) اگر آنها چیزی از آن را با رضایت خاطر به شما ببخشند، حلال و گوارا مصرفکنید!».
2- احتمالاٌ الله شما در آن هنگام که در غار حرا دست به ابداع دینی جهان شمول برای تمام اعصار و قرنها می نمود حواسشان به آینده نبود که در آینده برخی شیرزنان هستند که باید خرج آدمهای نادان و ابلهی همجون تو مفت خور را بدهند و حضرتعالی در کمال آسودگی این خزعبلات را سرهم کنی .
خوشا به حال توکه بهشتی هستی .

مهرداد گفت...

اسلام اساسا دین مجازات ترس وحشت از الله و احساس گناه برای مردم است یادم نمیرود که در مدرسه زمانی که مسلمان بودم و فکر میکردم اسلام نهایت است همیشه به مردم به چشم گناهکاران نگاه میکردم که باید انها را از جهنم در ان دنیا نجات دهم ولی حالا متوجه شدم که بهتر است انها در این دنیا از دست اسلام نجات پیدا کنند که عامل عقب افتادگی خشونت و خرافه است. از شما سپاسگذارم لطفا خسته نشوید و براه خود ادامه دهید . اگر اجازه بدهید با ذکر رفرنس از مطالب سایت شما برای اگاهی مردم استفاده کنم

ناشناس گفت...

توبه آشكار فرمودند: چون زنان از مال شوهرشون هم استفاده میکنند. اما مرد باید خرج همسر و فرزندانش را هم بدهد.

سوال بنده از ايشان اين است: در عصر حاضر كه زنان هم پاي مردان و در بسيار موارد بيش از اينان در تأمين هزينه هاي زندگي نقش دارند چه؟ آيا با اين حرف خود به نكته ايمان نياورده ايد كه قرآن و دستوراتش فقط براي عرب جاهلي 1500 سال پيش كاربرد داشته نه براي زن تحصيلكرده و با شعور اجتماعي بالاي قرن 21؟؟؟؟

تفكر گفت...

در پاسخ توبه آشكار :

محمد از مال خديجه خرج ميكرد يا خديجه از مال محمد ؟؟؟

اين در تاريخ ثبت است ثروت خديجه پشتوانه محمد بود !

ناشناس گفت...

اقای توبه من پشتتم تو جات تو بهشه :D اگه رفتیبهشت یه عنایتی به ما دیشته باش... در ضمن به نظر من جفت بیضهای مرد و بعلاوهخود الت مردایی مثل تو به اندازه ی یه دونه پشم زیر بقل زنای کار کن امروزی ارزش نداره....

ناشناس گفت...

درود بر انسان های با خرد
واقعا از مطالب این سایت لذت بردم

ناشناس گفت...

دوستان آرام باشيد اين توبه ی آشکار چرا هيچ جوابي به هيچ يك از كامنتها نداده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ب.بیدار گفت...

کسانی چون تو در حالی از دنیا میروند که صورتهای مسخ شده سیاه خواهند داشت. و تمام کسانی که عمل زشت تورا تایید کنند با تو در جهنم جاودانه خواهند ماند مگر انکه توبه کنند و عمل صالح انجام بدهند که خداوند توبه پذیر و مهربانند و قبل از اینکه زمانی زود برسد که درهای توبه به همه بسته شود.و توبه سودی ندهد یا لحظه مرگت باشد یا کمی زودتر از ان.
اگر به این سخنان بطورعمیق نگاه کنیم در میابیم که اساس دین برپایه ترس وتهدید بنا شده وپیدایش دین نیز از همین ندانستن وترس وجهل او نسبت به پدیده های طبیعی شکل گرفته است

,ولی الله گفت...

آقای پژوهش درزمینه اسلام به شنابرنخوره خیلی احمقید این که قانون اساسی ایرانه وچه ربطی به اسلام داره.حتمابه خاطراینکه ایران یه کشوراسلامیه اینو نوشتی.اگه میخوای ازدیه زن آگاه لشی به قانون اساسی سرنزن مهم ترین منبع اسلام قرآنه نه قانون اساسی ایران.درقرآن دیه زن ومرد یکیه.اگه ازاسلام حرف میزنی ازقرآن آدرس بده ویاازاحادیث پیامبراسلام.نه اینکه رفتی قانون اساسی ایرانو آوردی اینجانوشتی.

ولی الله گفت...

آفای پژوهش درزمینه اسلام.زن چرابایدبیرون ازخانه کارکند؟چرااین مخلوق ظریف خداوندبایدکارکند؟مردکوربشودنفقه زن رابدهد؟میخوای توخونه راحت بشینی زنت واست کارکنه.نه هرگز.این دفاع ازحقوق زن نیست.این برعلیه قوانین حقوق بشره.تازه اسلام که جلوی زن به هیچ عنوان سدنشده بلکه میتواندهمان نقش مردرا درجامعه ایفابکند.واونایی که میگن اسلام جلوی زن سداست اشتباهه.طبق فقه اسلامی زن میتواندهرنقشی درسیاست ایفابکند وفقط نمیتواند حدود وقصاص رادرقضاوت فیصله بکند آن هم به خاطرعطوفت زن هست (زیراعطوفت زن زیاده) که شایدبر یکی ترحم کند وحدود وقصاص اجرانشوند.:«منتظرجواب»

ولی الله گفت...

درجواب arashمی نویسم آقای آرش شمامدلل نمیتونین صحبت کنین واسه چی بحث روبه مسخره میگیرین.اونیکه میگی مهرزنه نفقه زن چیزجدایست.که حتمابایدبه او داده شود. آقای arash کمی تحقیق کن.
درجواب مهردادمینویسم آقا اسلام دین خرافه نیست بلکه کسانیکه به صورت ظاهری وبدون اینکه درمورداسلام مطالعه کنن این فکرارو میکنن ودرضمن منظورشماازاین خرافه چیه؟واضح تربگین.آیامذهب شیعه هست؟خوب درموردش تحقیق میکردی که آیادراصل اسلام چنین چیزی هست یانه؟اگه مسلمان بودین وازاسلام دست کشیدین خوب مااحتیاجی به تو نداریم روزانه جندین روشنفکرومحقق به اسلام میگرود که به امثال شمانیازی اصلانیست.

ناشناس گفت...

@ولي ألله، شعار نده، سند بده. بگو كجاي اين دين نكبت چي نوشته، تا وقتي فقط از خودم نظر ميدي بدون اينكه به هيچ كجاي اين كتاب أشاره كني از كجا بفهمهم منظورت كجاي اين كتاب ودين سر تا پا كثافت هست.

ناشناس گفت...

چیز عجیبی‌ نیست کلا دین اسلام چسبیده به خایه و تخم و شکم و ک.ر و ک.س برا همین هم وقتی‌ میخوان حق و حقوق مسلمانی رو حساب کنن تخمی حساب می‌کنن ؛)

ناشناس گفت...

یکی نیست کمی بیندیشد وبپرسد که این قوانین مجازات اسلامی را چه کسی وپگونه از ایات قران استخراج کرده منبع قوانین واحکام اسلام تماما باید برگرفته از ایات قران باشد با مطالعه ایات قران از کجا میتوان به این استنباط مضحک وبسیار مسخره دست یافت که دیه یک زن برابر بیضه چپ یک مرد است ان کسی که چنینین حکمی را صادر کرده تنها باید خود پیغمبری بوده باشد وایاتی از سوی خداوند بر او نازل شده باشد واین غیر ممکن است چون اسلام به صراحت اعلام کرده که محمد اخرین پیغمبر است این سخن احمقانه نیز در ردیف همان توضیح المسانل ارت ونجاسات است که معلوم نیست که این اطلاعات را از کجای کتاب خدا استخراج کرده اند خود محمد انچه را که خداوند بر او نازل کرده برای مردم خوانده وتوضیح داده واضافه بر ان حق نداشته چیزی از خود بگوید بنابر این هر حکم ودستوری باید از متن قران واز لابلای ایات استخراج گردد بنابر این سوال اساسی اینست که انکسی که چنین احکامی را استخراج کرده چگونه وبر اساس کدام ایات ونشانه ها به چنین حکمی رسیده است چنین شخصی که با جسارت ونااگاهی مبادرت به صدور چنین اجکامی نموده نه تنها به اصل دین لطمه زده وباعث گمراهی وبدبینی مردم نسبت به دین شده بلکه قطعا بعنوان یک مجرم ومنحرف ودروغگو در پیشگاه خداوند باید پاسخگو باشد

ناشناس گفت...

در مورد قصاص نفس در قران دو ایه واضح وروشن وجود دارد که تنها باید بر اساس ان حکم کردیکی ایه 45 سوره مایده است که ایه ای کلی است ودر واقع روایتی است که احکامی که خداوند در تورات وکتبی که توسط تمامی پیامبران در گذشته امده است بوضوح وبدون ابهام قصاص نفس را در مقابل نفس قرارداده فارغ از جنسیت چون در این ایه زن ومرد را از هم تفکیک نکرده ونفس را در مقابل نفس قرار داده واین حکم از ادم تا قبل ازرسالت محمد پابرجا بوده واگر مردی زنی را بقتل میرسانیده حتما ان مرد نیز باید قصاص میشد مگر اینکه اولیای دم گذشت میکردند که در انصورت اگر ولی دم مطالبه دیه میکرد باید توسط قاتل پرداخت میشد اما حکمی که در خصوص قصاص در اسلام صادر گردیده ایه178 سوره بقره میباشد که در این حکم همچنانکه در متن ایه نیز اشاره گردیده همان حکم قبلی که برای تمامی پیامبران نازل گردیده پابرجاست اما با یک تخفیف بزرگ وان اینکه قصاص فرد ازاده رادر در مقابل فرد ازاده وبرده را در مقابل برده وزن را در مقابل زن قرار داده در اینجا تنها بدلیل اینکه مرد ازاد دارای اختیار وامکانات بیشتر مالی میباشد برخلاف برده که دارای تمکن مالی نبوده واز خود اختیاری ندارد تفاوتی قایل شده وقصاص متقابل بین فرد ازاده وبرده را جایز ندانسته وهمین قایده هم در مورد زن صادق است چون کشتن مرد در واقع کشتن نان اور یک خانواده میباشد ومیتواند به در امد یک خانواده لطمه وارد کند وخانواده ای را در رنج وگرفتاری قرار دهد اما در مقابل دیه را قرار داده که باید تمام وکمال ودر نهایت نیکی واحترام پرداخت گردد حکم واقعی اسلام در خصوص قصاص نفس همین است وبس واین حکم دنیوی ان است واما حکم دیگری در مورد قتل نفس هم صادر گردیده که ان بیشتر حکم اخروی است ودر روز رستاخیز نتیجه ان مشخص میگردد وان اینکه اگر کسی نفس بی گناهی را بکشد چنانچه غیر عمد باشد حکم ان دو ماه روزه پیاپی ویا طعام شصت مسکین ویا ازاد کردن برده ای است همراه با پرداخت دیه واگر عمدی باشد که عداب جاوید وابدی در انتظار اوست من نمیدانم سایر احکام عجیب وغریب راجع به دیه وقصاص از کجای این ایات در امده است

ناشناس گفت...

ضمنا لازم بذکر است که در پرداخت دیه در قران هیچ تفاوتی بین زن ومرد ذکر نگردیه وپرداخت دیه در مورد زن ومرد یکسان است تخفیف وتفاوتی که بین زن ومرد بوجود امده فقط در مورد قصاص است نه در مورد دیه هیچیک از علما واگاهان دینی نمیتوانند به ایه ای در قران استناد کنند که پرداخت دیه زن با مرد متفاوت باشد

Translate

بايگانی وبلاگ