ناباوران

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، تجاوز و خرافه؛ آنچه که سوداگران دینی آن را معجزه ای الهی می‌ خوانند، خرافاتی بیش نیست. در این دین زن وسیله ای است جنسی در اختیار مرد، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، اما محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش طبق سنت او همچنان جنایت و قتل می کنند. در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با مشعل روشنگری، سایه سنگین، سیاه و تاریک مذهب را که همان اندیشه‌ی ضحاکین مار به دوش است را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۸ دی ۱۳, یکشنبه

کامنتی جالب از یکی از شرکت کنندگان در تظاهرات حکومت.

برای دیدن اصل این کامنت اینجا را کلیک کنید.

من کسی هستم که در تظاهرات روز چهارشنبه شرکت کردم و زیرا فکر میکردم که در روز عاشورا به امام حسین توهین کردند و نمی دانستم که نیروی انتظامی آدم کشته من می دانم که امام حسین ادم کش نبود و یزید ادمکش بود دیروز فیلم ماشین نیروی انتظامی را دیدم که از روی آدم رد شد اینها که مسلمان نیستند و من از کارم پشیمان هستم ولی اینها را نمی دانستم تلویزیون هم اینها را نشان نمی دهد و ما که ماهواره نداریم و به تو هم میگم که اسلام چیز خوبی است و اگر ایمان بیاوری خوبی را حس می کنی می دانم که خیال میکنی اسلام ادمکش است ولی نیست و لذت بخش است مسلمان شدن تو مگر احساس پوچی نمی کنی।

۲ نظر:

ناشناس گفت...

با سلام
حرفی که می خواهم بزنم مربوط به این کامنت نیست بلکه مربوط به کل مطالب وبلاگ شما و برخی وبلاگ ها و سایت ها و عقیده های ضد اسلامی است.
شما معمولا تعداد زیادی حدیث و روایت درباره نحوه غذا خوردن و راه رفتن و گفتار و رفتار پیامبر پیدا می کنید و با توجه به آنها بیان می کنید که اسلام دین خشونت است یا دین ضد انسانی است یا هزاران مساله دیگر.
اما ایراد شما این است که به این حدیث ها توجه می کنید و آنها را حقیقت می پندارید. ما بیش از یک میلیارد مسلمان هستیم و هنوز نمی دانیم پیامبر چگونه وضو می گرفت ! ! ! کی افطار می کرد ! ؟ ! ؟ چگونه نماز می خواند ؟ ! ؟ ! بعد شما بیان می کنید که پیامبر یک بار حرفی زشت و ضد انسانی زد؟ ! ؟ !
در مورد مساله حجاب که همه فکر می کنند جزیی از اسلام است هیچ سند قرانی وجود ندارد و آخوند های زیادی وجود دارند و داشتند که به واجب بودن آن تردید دارند، در حالیکه اینقدر فراگیر است و فقط تعداد انگشت شماری حدیث وجود دارد (باز هم می گویم حدیث!!!!) 
کمی بیشتر فکر کنید و با دیدگاه متفاوت تحقیق کنید.
به سلامت

ناشناس گفت...

سلام، در جواب جمله آخر این کامنت باید بگم که اولا که ما احساس پوچی نمی‌کنیم، ولی‌ به فرض هم اگر بکنیم آیا باید دینی را که مطمئن از خرافه بودنش هستیم و چیزی جز داستان‌های احمقانه نیست، با جهالت بپذیریم؟!! اگر احساس ضعف در زندگی‌ کردیم آیا باید با حماقت به دین روی بیاوریم؟
جهالت انسان دین را خلق کرد و دین جهالت انسان را جاودانه کرد

Translate

بايگانی وبلاگ