ناباوران

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، تجاوز و خرافه؛ آنچه که سوداگران دینی آن را معجزه ای الهی می‌ خوانند، خرافاتی بیش نیست. در این دین زن وسیله ای است جنسی در اختیار مرد، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، اما محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش طبق سنت او همچنان جنایت و قتل می کنند. در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با مشعل روشنگری، سایه سنگین، سیاه و تاریک مذهب را که همان اندیشه‌ی ضحاکین مار به دوش است را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۹ اسفند ۱۱, چهارشنبه

پذیرفتن اصل ولایت فقیه به معنی پذیرش نهادینه شدن دیکتاتوری در جامعه است.


      خامنه‌ای خود را ولی فقیه می‌داند، آیا می‌دانید معنی این جمله چیست؟
      خمینی در نظریه‌ی ولایت فقیه‌اش معتقد است، همانگونه که امامان شیعه بر جهان ولایت تکوینی دارند، در زمان غیبت (اکنون) این ولایت به فقیهی جامع‌الشرایط واگذار می‌گردد که حتی بر جان و مال مردم هم ولایت دارد(1)، اختیارات ولی فقیه از دید خمینی تا بدانجاست که بنابه مصلحت می‌تواند فروع دین مانند نماز(ستون دین) را موقتا کنار بگذار، گفته شده است که حتی توحید را هم می‌تواند تعطیل کند؛ مهم‌ترین رکن در این اعتقاد بقای حکومت اسلامی است و هیچ چیز مهم‌تر از آن نیست، وی معتقد است، از آنجائیکه چنین فقیهی بیشتر از سایرین از دین آگاهی دارد، پس دستوراتش برای فرد فرد جامعه لازم الاجراست، درست مانند پدری که ولی فرزندانش است.
      اساس قوانین قانون اساسی بر مبنای همین اصل بنا نهاده شده است، بدین صورت که ولی فقیه می‌تواند هر اصلی از اصول قانون اساسی را بنا بر تشخیص خود موقتا کنار بگذارد همانگونه که ولی فقیه می‌تواند دستورات الله را بنا به مصالحی که خود تشخیص می‌دهد نیز کنار بگذارد.
بر طبق ادعای بیشتر علمای شیعه (2) اصل ولایت فقیه از اصول مترقی این مذهب می‌باشد و منکرانش در واقع منکران ولایت ائمه‌ی معصوم هستند، امامت هم از اصول دین می‌دانند؛ پس کسی که اصل امامت را قبول نداشته باشد کافر است(3)؛ بنابراین انکار ولی فقیه، انسان را از مذهب خارج می‌نماید، حکم اطاعت از او هم همین گونه است؛ یعنی اگر کسی از اطاعت ولی فقیه خودداری کرد مانند این است که از اطاعت امام معصوم خارج شده باشد.
      همان گونه که مشاهده می‌گردد، ولی فقیه حاکم مطلق بر کشور خواهد بود، پس با وجود چنین شخصی امکان رعایت قانون وجود ندارد، زیرا دستورات او بالاتر از قانون است؛ بنابراین قبول اصل ولایت فقیه به معنی قبول نهادینه شدن دیکتاتوری در جامعه است. و کسی که از اطاعت ولی فقیه خارج گردد باغی است.

  ================================
  
(1)     "شؤون و اختیارات ولایت فقیه" نوشته خمینی ترجمه "مبحث ولایت فقیه" از کتاب بیع، ص 35 (منبع ویکی پدیا)

(2)    البته این علماء اکثرا در حوزه‌ی قم هستند و برعکس قم اکثر علمای حوزه‌ی نجف مانند سیستانی ولایت فقیه را قبول ندارد.

(3)    شیعیان تمامی افراد اهل سنت را کافر می‌دانند و معتقدند که انها تا ابد در جهنم خواهند سوخت.
شیخ مفید می‌گوید که کسی که امامت را انکار کند کافر گمراهی است که مستحق آتش همیشگی جهنم است:
إجماع الإمامية على أن من أنكر إمامة أحد من الائمة وجحد ما أوجبه الله تعالى له من فرض الطاعة فهوكافر ضال مستحق للخلود في النار.


البته این اشکالات از ذات اسلام است زیرا این دین ملغمه ای است از جنایت، خرافه و تجاوز جنسی

هیچ نظری موجود نیست:

Translate

بايگانی وبلاگ