ناباوران

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، تجاوز و خرافه؛ آنچه که سوداگران دینی آن را معجزه ای الهی می‌ خوانند، خرافاتی بیش نیست. در این دین زن وسیله ای است جنسی در اختیار مرد، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، اما محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش طبق سنت او همچنان جنایت و قتل می کنند. در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با مشعل روشنگری، سایه سنگین، سیاه و تاریک مذهب را که همان اندیشه‌ی ضحاکین مار به دوش است را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۹ اردیبهشت ۱۰, جمعه

و خدائی که به برخی‌ها نامه‌ای پلمب شده با طلا را می‌نویسد!

احمد ابن محمد و محمد ابن یحیی از محمد بن الحسین .....عن ابی عبدالله : همانا الله عزوجل به فرستاده‌اش(پیامبرش) دست‌نوشته‌ای پیش از وفاتش را پائین فرستاد؛ پس گفت: ای محمد! این سفارش تو باشد به نجیب زادگان خاندانت، و (محمد) گفت: ای جبرئیل نجیب‌ زادگان چه کسانند؟ پس(جبرئیل) گفت: علی ابن ابی‌طالب و پدرش؛ بر نوشته مهری بود از طلا؛ فرستاده‌ی الله، آن را سر به مُهر به امیرالمؤمنین داد، امیرالمؤمنین یکی از مهرها را باز کرد سپس آنرا به پسرش حسن داد، او هم مهری را باز کرد و به آنچه که در آن نوشته بود عمل نمود، سپس آنرا به حسین داد و او هم مهری را باز کرد و دید که در آن ثبت گردیده، مردمی را برای شهادت گرد آور؛ که جز با تو، سعادت شهادت را ندارند و خود را به الله عزوجل بفروش، (حسین) هم عمل نمود و آن را به علی ابن حسین داد و (او هم) مهری را گشود و دید در آن است که سر به زیر انداز و دم نزن و در خانه ات بنشین، پروردگارت را پرستش کن تا مرگت برسد، (او)عمل کرد و آنرا به پسرش محمد بن علی داد، او مهر را گشود و دید که در آن نوشته شده است برای مردم حدیث بگوو فتوا بده و غیر از الله از کسی مترس، زیرا کسی نمی تواند به تو تجاوز نماید، سپس آن را به پسرش جعفر دادو دید در آن نوشته برای مردم حدیث بگو و فتوا بده و دانش خاندانت را منتشر کن و پدران نیک خود را تصدیق کن، او سپس به پسرش موسی داد و به همین صورت تا قیام المهدی(ص). (اصول کافی/کتاب الحجه/ باب الائمه لایفعلوا شیئاً الا بعهدٍ من الله)

در این حدیث چند نکته نهفته است:

1- مگر الله نامه می نویسد؟

2- مگر الله هم تجملاتی است که پلمب نامه اش از طلاست؟

3- چرا محمد اجازه ی نگاه کردن و باز کردن آنرا نداشت؟

4- آیا این شامل وحی می شود؛ اگر بله پس مگر به غیر از پیامبران الله بر کس دیگری وحی می‌گردد؟

5- الله نامه را بر روی چه چیزی نوشته بود؟

6- آیا این نامه دست خط خود الله است یا منشی‌هائی نیز دارد؟


برای شناخت خدای اسلام، الله، اینجا را کلیک نمائید.هیچ نظری موجود نیست:

Translate

بايگانی وبلاگ