ناباوران

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، تجاوز و خرافه؛ آنچه که سوداگران دینی آن را معجزه ای الهی می‌ خوانند، خرافاتی بیش نیست. در این دین زن وسیله ای است جنسی در اختیار مرد، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، اما محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش طبق سنت او همچنان جنایت و قتل می کنند. در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با مشعل روشنگری، سایه سنگین، سیاه و تاریک مذهب را که همان اندیشه‌ی ضحاکین مار به دوش است را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۹ اردیبهشت ۲۶, یکشنبه

روش دوری از هر نوع بیماری، دوری از سوختگی، حفاظت از درد و درنده و... !

اما صادق فرمود: اگر سوره‌ی حمد بر مرده‌ای بخواند و جان بر تنش برگردد، شگفت‌زده نشوید.

هرکس که از کودکی تعهد خواندن سوره‌ی فلق را سه بار و سوره‌ی اَحد را صد بار و اگر نتواند تعهد پنجاه بار در هر شب را نماید؛ الله عزوجل هر گونه نزول(بلا) ، تعرض کودکی ، بیماری، تشنگی، فساد معده و جوشش خون را از او تا سن پیری در صورت ادامه بر خواندن دفع نماید، و اگر تا پایان عمر بر این کار پایبند بماند، تا روزی که الله جانش را نگرفته است، محفوظ بماند.

مردی برای حفاظت از خویش از امام صادق پرسید، امام گفت: یک کوزه‌‌ی نو را بگیر و در آن آب بریز، سپس سوره‌ی قدر را سی بار بخوان و آن را آویزان کن و از آبش بنوش و دست نماز(وضو) بگیر آب بر آن افزایش یابد.

علی گفت: سوگند به الله هیچ چیزی نیست که آن را بجوئید از قبیل دعای حفاظت از سوخت و و غرق شدن و دزد زدگی . گریختن از چهار پا از دست صاحبش و برای یافتن گم شده و برگشتن بندهی فراری(از خانه) مگر اینکه در قرآن باشد؛ هر کس می خواهد از من بپرسد. مردی برخاست و پرسید: ای امیر المومنین! به من خبر دهید وسیله ای برای ایمنی از سوختن و غرق شده؛ امام فرمود: این آیات را بخوان: و هم یتولی الصالین و ما قدرو الله حق قدره...... از سوختن و غرق شدن در امان باشد و مردی آنها را خواند و آتش در خانه‌های همسایه اش درگرفت و خانه‌ی او در امان ماند. مرد دیگری برخاست و گفت که چهارپای من چموشی می‌کندو من از او می ترسم؛ امام فرمود: در گوش راستش بخوان: له اسلم من فی السموات و الارض ..... . و انرا خواند چهارپایش آرام شد.

مرد دیگری برخاست و گفت ای امیر المؤمنین! سرزمین من پر از درندگان است، اما فرمود این آیه را بخوان: لقد جائکم رسول من انفسکم.... . آن مرد آن را خواند و درندگان از او کناره گرفتند.

سپس دیگری برخاست و گفت: ای امیرالمؤمنین! به من گزارشی از حیوان گم شده را بدهید؛ امام فرمود سوره‌ی یاسین را در دو رکعت نماز بخوان و بگو ای رهنمای من، گم‌راه شده را به من باز گردان؛ او نیر ان کار را کرد و حیوان گم شده‌اش برگشت.

دیگری برخاست و گفت از من گم شده‌ای است(شخصی از فرار کرده) از او به من خبری بده، اما فرمود این ایه را بخوان: او کظلمات فی بحر لجی یغشاه.....او نیر خواند و گم شده‌ی فراری‌اش باز گشت.

سپس مردی برخاست و درباره حفاظت از دزد پرسیدة، امام فرمود این ایه را هنگام رفتن به رختخواب بخوان: قل ادعوالله او ادعوا الرحمن .... . و در ادامه امام فرمود هر کس در بیابان بی سکنه شب را بگذراند و این ایه را بخواند(اعراف/54) فرشته ها نگهدار او باشند...... گویند ان مرد به سفر رفت و در خرابه‌ای خوابید بدون اینکه ایات را بخواند؛ شیطان نزدیکش آمده و بینی‌اش را گرفت و به رفیقش گفت که به او مهلت بده؛ آن مرد بلند شد و ایات را خواند؛ شیطان به رفیقش گفت که الله بینی تو را به خاک بمالد؛ اکنون از او تا صبح نگهداری کن. صبح زود نزد امیرالمؤمین رفت و برگشت و به او گزارش داد و گفت که در سخن تو شفا و درستی یافتم و پس از آمدن آفتاب به آنجا برگشت و جای پای شیطان را در آنجا دید.

اگر سوره‌ی حمد 70 بار خوانده شود، هر دردی آرام گردد!


(اصول کافی/کتاب فضل القران/باب فضل قرآن)

سایر خرافات اسلامی

۲ نظر:

ناشناس گفت...

خیلی خنده‌دار و در عین حال بسیار ناراحت کننده است که هنوز هستند کسانی که به این حرفها اعتقاد دارند! ای دریغ از پول کاغذی که اینها بر آن نقش می‌بندد...

ناشناس گفت...

سلام منهم یه چیزی بگم؟
در مورد دعای فرار از سوختن و....به این حدیث در طبقات کاتب واقدی در فصل مربوط به ابو عبیده جراح نیز توجه کنید که از قول پیامبر گفته که چند دسته از مسلمان بدون باز خواست به بهشت میروند کسی که در اثر طاعون بمیرد وکسی که زیر اوار بماند کسی در اب غرق شود و.... و دختری که با بکارت وناکام از دنیا برود. وبنابراین چرا فرار از بهشت!!!!..؟؟؟

Translate

بايگانی وبلاگ