اسلام شناسی

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، سکس و خرافه؛ آنچه که مغلطه‌کاران معجزه‌ی قرآن می‌دانند خرافاتی بیش نیستند؛ در این دین زن کالائی است جنسی در اختیار شوهر، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش همچنان طبق سنت او آدم‌کشی می‌کنند؛ در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با شمع روشنگری، سایه سنگین و تاریک مذهب که همان اندیشه‌ی ضحاکی مغز خور باشد را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۹ فروردین ۲۹, یکشنبه

چرا محمد ابن عبدالله، زن پسرخوانده اش را به ازدواج خود درآورد؟

می‌گوئیم چرا رهبر اسلام، محمد ابن عبدالله، با دختر خردسال ازدواج کرد؟

می‌گویند:

در آن زمان در میان عرب‌ها، دخترها زود بالغ می‌شدند و عایشه هم کاملا از زندگی‌اش راضی بود!

می‌گوئیم چرا به مسلمانان تنها اجازه‌ی چهار زن محصنه را می‌داد و خودش همزمان بیش از این تعداد در اختیار داشت.

می‌گویند:

.......!؟

می‌گوئیم چرا اگر زنی با رضایت خویش، خود را به محمد ابن عبدالله می‌بخشید، محمد در صورت تمایل، می‌توانست با او هم‌خوابگی نماید.

می‌گویند:

زنان بر اینکار راضی بودند!

می‌گوئیم پس تعریف زنا از دید شما چیست؟

می‌گویند:

.......؟

اگر من بتوانم از تک تک این پرسشها بی‌تفاوت گذر نمایم، هرگز نمی‌توانم خود را قانع نمایم که نماینده‌ی خدائی بنام الله بر زمین، با استفاده از همین خدا، زن پسر خوانده‌ی خویش(زینب بنت جحش) را که در منزل او سکنی داشت، از زید، پسر خوانده‌‌اش، طلاق گرفته و با این ادعا که الله، ما را در آسمانها به ازدواج هم درآورده، به ازدواج خود در بیاورد!(بخوانید)

۱ نظر:

ناشناس گفت...

ما بايد در امر ازدواج از پيامبر اكرم الگو بگيريم ان لكم في رسول الله اسوه حسنه
وقتي 20 سال داشت يك زن 40 ساله البته مايه دار گرفت و وقتي57 سال داشت دختر بچه 6ساله را عقد كرد كنيز هم روش مگم با اين همه عشق وحال چهطور شب ها به عرفانيات ميرسيده

Translate

دریافت از طریق ایمیل

بايگانی وبلاگ