اسلام شناسی

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، سکس و خرافه؛ آنچه که مغلطه‌کاران معجزه‌ی قرآن می‌دانند خرافاتی بیش نیستند؛ در این دین زن کالائی است جنسی در اختیار شوهر، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش همچنان طبق سنت او آدم‌کشی می‌کنند؛ در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با شمع روشنگری، سایه سنگین و تاریک مذهب که همان اندیشه‌ی ضحاکی مغز خور باشد را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

ه‍.ش. ۱۳۸۸ اسفند ۵, چهارشنبه

دین عامل اصلی مشکلات خاورمیانه

    تا زمانی که بیشتر مردم خاورمیانه معتقدان به دین باشند، این منطقه روی آرامش به خود نخواهد دید.     
     منطقه‌ی خاورمیانه زادگاه ادیان سامی( یهودیت، مسیحیت و اسلام) است؛ قدیمی‌ترین این ادیان، دین یهود می‌باشد؛ در این دین سرزمین اسرائیل (یعقوب) و شهر اورشلیم مکانی است مقدس، در تورات به آنان وعده داده شده که اگر تابع فرمان یهوه باشند او آنان را به سرزمین موعود خواهد رساند؛ قداست این سرزمین برای یهودیان اگر بیشتر از مکه نباشد، کمتر از آن نیست، در تورات افکار نژاد پرستانه به وفور یافت می‌شود به گونه‌ای که یهودیان سنتی معتقدند که سایر ملل که آنان را جنتیل (ژانتیل) می‌نامند، در مقامی پائین تر از یهودیان قرار دارند، در عرفان یهودیت (کابالا) نیز روح یهودیان را در مقامی بالاتر از سایر انسانها می‌دانند؛ حتی قرآن نیز در ابتدا و برای تشویق یهودیان به پذیرش اسلام، به صراحت تمام، یهودیان را قوم برگزیده و ملت برتر دانست ولی پس از اینکه آنان از پذیرش دعوت محمد ابن عبدالله خودداری کردند، آنان را به الاغ  تشبیه کرد و میمون را یهودیان مسخ شده نامید و در ادامه اقدام به قتل عام فجیع آنان نمود؛ راز تنفیر از یهودیت را باید در این اعتقادات جست.
   شما اگر از دید مذهبی به قضیه تشکیل اسرائیل در سرزمین فلسطین نگاه کنید، به یهودیان حق می‌دهید که در سرزمین مقدسشان زندگی کنند، همانگونه که اگر ملتی مکه را از دست مسلمانان بگیرند به نسل‌هائی از مسلمانان حتی در 2،000 آینده نیز حق می‌دهید که اشغالگران را از سرزمین نیاکانشان بیرون کنند؛ اما از دید انسانی و وجدان بشری هرگز! زیرا با این منطق شما باید معتقد باشید که تمامی سفید پوستان از سرزمین آمریکا و استرالیا خارج شوند، زیرا اصل آن متعلق به بومیان است. اصولا تمدن بشر بر مبنای مهاجرت و گاه جنگ شکل گرفته، این که ملتی اکنون خود را وارث اجداد 2،000 سال پیش خویش بداند کاملا ظالمانه و نژاد پرستانه است به گونه‌ای که چنین اعتقادی باعث ایجاد جنگ‌های دائمی خواهد شد؛ موضوعی که اگر به همین صورت پیش برود خاورمیانه هرگز روی آرامش به خود نخواهد دید.
      مسیحیت دینی است که در ابتدا برای یهودیان و به قصد اصلاح خرافات این دین بیان شد؛ این دین ترکیبی است از یهودیت و میترائی. آوررنده‌ی مسیحیت، دین خویش را امتداد یهود و در راستای آن می‌دانست.
      سالها پس از این واقعه بود که یهودیت با ادیان ایرانی در آمیخت و مسیحت از دل آن بیرون آمد؛ با قدرت گرفتن میسحیت و حمایت قدرت‌های زمان از دین جدید، یهودیان به عقب رانده شدند و عملا سرزمین مقدس یهودیان زیر نفوذ مسیحیان قرار گرفت؛ البته هرآنچه که برای یهودیان مقدس بود برای مسیحیان نیز مقدس است.
    با ظهور اسلام، پیامبر این دین نیز مدعی شد او همان منجی است که در کتاب مقدس یهودیان بشارت داده شده است؛ یهودیان این را با توجه به نشانه‌های آن که در کتاب مقدسشان وجود داشت نپذیرفتند، مسیحیان هم که معتقد بودند این منجی آمده و همان عیسی است؛ لذا اسلام با هر دوی این ادیان مشکل پیدا کرد، تا جائیکه آنها را مشرک و نجس نامید؛ برای اسلام هرآنچه که در یهودیت مقدس بود، مقدس شد؛ لذا اورشلیم مدعی جدیدی پیدا کرد.
      اسلام یک بار در زمان عمر ضمن جنگ (صلیبی) با مسیحیان، اورشلیم را از آنها گرفت ولی مسیحیان موفق به باز پس گیری این سرزمین شدند؛ تا اینکه صلاح‌الدین ایوبی در جنگ صلیبی دیگر، دوباره این مکان را از مسیحیان باز پس گرفت، این درحالی بود که یهودیان کاملا به عقب راند و در حاشیه قرار داشتند. آنها طبق آنچه که در تورات نوشته شده بود، منتظر روزی بودند که یهوه(خدای یهودیان) برای آنها وعده داده بود؛ پس از آن، تا مدت زیادی این سرزمین در دست عثمانیها قرار داشت.
       یهودیان حاضر نیستند در جوامع دیگر حل شوند، زیرا دین یهودی دینی است قومی و نه جهانشمول و همانگونه که بیشتر بیان شد آنان خود را برتر از سایر ملل می‌دانند....
   تشکیل اسرائیل با کمک اروپائیان در سرزمین اعراب و مهاجرت دسته جمعی یهودیان به فلسطین و به دنبال آن تطمیع اعرابی که از نقشه یهودیان بی خبر بودند و  اخراج صدها هزار نفری اعراب از سرزمینشان بر مبنای توهمات تورات خود پایه گذار کینه عمیقی در این منطقه شده است که به نظر می‌رسد نسل جدیدی از اعراب و مسلمانان سرخورده‌ای شکل گرفته که با نگاه اسلامی به قضیه، حاضرند برای رسیدن و جبران تحقیر تاریخی خویش دست به بدترین جنایات بزنند.
      

۴ نظر:

kazemita گفت...

"حمله ی آمریکا به عراق و افغانستان با اقدامات جهادی بن لادن آغاز شد"
بله ولی مجاهدین افغان را همین آمریكایی ها در جنگ با اتحاد جماهیر شوروی مسلح كردند.اگر خواستید مستند زیر را كه ساخت BBC است تماشا كنید. از آن جهت زیباست كه ریشه پاگیری ال ق اع ده را نشان می دهد.
http://video.google.com/videoplay?docid=2798679275960015727#

kazemita گفت...

وبسایت بالا دیگر کار نمی‌‌کند. اگر خواستید اینجا می‌‌توانید این ویدئو را ببینید:

http://vimeo.com/84421510

ناشناس گفت...

هم فلسطین هم اسرائیل مقصر این جنگ و خون ریزی هستند و دفاع از یک طرف قضیه چه فلسطین چه اسرائیل به هر بهانه ای‌ هم که باشه نه انسانی‌ هست نه منطقی‌ چون دفاع و حمایت از یک طرف درگیری یعنی‌ تشویق و ترغیب آنها به ادامه جنگ!کمک‌های مالی و تسهیلاتی جمهوری اسهالی اگر چه به نام فلسطین انجام می‌شه ولی‌ در اصل این به دست گروه‌های تروریستی مثل حماس و امثالهم می‌رسه تا خرج جاهای بشه که منافع و اهداف جمهوری اسهالی در آن تعریف شده و در این معادله نه نیاز و خواسته‌های فلسطینی‌ها در نظر گرفته شده و نه منافع ملی‌ میهنی ایران و ایرانی‌ آنچه که مهم هست تداوم تنش و بی‌ ثباتی و شعله‌ور شدن جنگ و خون ریزی و درگیری و فراهم شدن شرایطی برای نفوذ و حضور مستمر جمهوری اسلامی در آن منطقه به منظور پیشبرد اهداف سیاسی تبلیغاتی و گسترش یهود ستیزی حتی شده به قیمت خون یک عده زن و بچه و کودک بی‌ گناه!البته فلسطینی‌ها هم احمق نیستند هم جنگ و تصفیه حساب تاریخی‌ خود رو که دیگه جزوی از فرهنگ و آداب و رسوم قبیله ای‌ مردمان اون منطقه شده رو دنبال می‌کنن هم بابت تلفات مالی و جانی گوش این و اون رو می‌برن!حالا یا از طریق یقه‌ کردن و باج گیری(دزدی) از تاجران و سرمایه دارن و کاسبها و مغازه دارهای مسلمون مقیم کشورهای غربی پول جمع می‌کنن یا زیر چتر حمایت داعشی‌های ایران و عراق قرار دارن و از سفره عراقی و ایرانی‌‌های بدبخت می‌دزدند به قول قدیمی‌ها شهرام بهرام نداره هرکی‌ پول بده پرچمش رو میبرن بالا!

کسانی‌ که سنگ این فلسطینی‌ها رو به سینه میزنند تو گوگل این ۲کلمه(پرچم داعش و فلسطین) رو جستجو کنید تا اگر تا حالا این موجودات رو نشناختید بشناسید!

Mahdi Maleki گفت...

دین افیون توده هاست ! افیونی از مرفین و هرویین به مراتب بدتر !

Translate

دریافت از طریق ایمیل

بايگانی وبلاگ