اسلام شناسی

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، سکس و خرافه؛ آنچه که مغلطه‌کاران معجزه‌ی قرآن می‌دانند خرافاتی بیش نیستند؛ در این دین زن کالائی است جنسی در اختیار شوهر، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش همچنان طبق سنت او آدم‌کشی می‌کنند؛ در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با شمع روشنگری، سایه سنگین و تاریک مذهب که همان اندیشه‌ی ضحاکی مغز خور باشد را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۹ شهریور ۷, یکشنبه

حوری بهشتی: ای زن؛ این مرد همسر من است! الله تو را بکشد، او را اذیت نکن.

عن معاذِ بنِ جبلٍ رضي اللَّهُ عنه عن النبي صَلّى اللهُ عَلَيْهِ وسَلَّم قال: لا تُؤْذِي امْرَأَةٌ زَوْجَهَا في الدُّنْيا إِلاَّ قالَتْ زَوْجَتُهُ مِنَ الحُورِ الْعِينِ لا تُؤْذِيه قَاتلَكِ اللَّه، فَإِنَّمَا هُو عِنْدَكِ دخِيلٌ يُؤشِكُ أَنْ يُفارِقَكِ إِلَينا ( رواه الترمذي )

از معاذ بن جبل رضی الله عنه روايت است که پيامبر صلی الله عليه وسلم فرمود: هيچ زنی شوهرش را در دنيا اذيت نمی کند، مگر اينکه همسر حور العينی او می گويد: الله ترا بکشد او را اذيت نکن، او مهمان تو است و زود است از تو جدا گشته به ما بپيوندد.

اسلام راست میگه ! زنان مسلمون الکی شوهرشونو اذیت می‌کنند؛ اونا حتی اگه به شوهراشون تو گفتند یعنی اینکه اونا رو اذیت کردند.

زنا نباید این کارا رو بکنند حوریه ناراحت میشه.

از دید اسلام زن کالای جنسی بیش نیست.

۱ نظر:

ناشناس گفت...

عجب!
خیلی جالب بود!
مرسی!

Translate

دریافت از طریق ایمیل

بايگانی وبلاگ