اسلام شناسی

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، سکس و خرافه؛ آنچه که مغلطه‌کاران معجزه‌ی قرآن می‌دانند خرافاتی بیش نیستند؛ در این دین زن کالائی است جنسی در اختیار شوهر، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش همچنان طبق سنت او آدم‌کشی می‌کنند؛ در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با شمع روشنگری، سایه سنگین و تاریک مذهب که همان اندیشه‌ی ضحاکی مغز خور باشد را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۸ دی ۱۵, سه‌شنبه

اگر جمله‌ای علمی را از قرآن بیان نمودید، من هم مسلمان می شوم.

ای مسلمانان!
اگر اگر راست می‌گوئید جمله‌ای علمی را از کتاب مقدستان بیان نمائید.
چرا خود را به نادانی می‌زنید؟
چرا در این کتابی که از آن بعنوان کتاب مقدسی که نویسنده‌اش الله است اندکی تفکر نمی‌کنید؟
آیا می‌دانید که خرافه‌ترین خرافات در این کتاب وجود دارد؟
اگر شما توانستید جمله‌ای از این کتاب را بیان نمائید که حاکی از نبوغ علمی نویسنده‌اش باشد، من همین جا از همه پوزش میخام؛ اما اگر نتوانستید، آیا حاضرید اندکی از تعصبات دینی خویش دست بردارید و حقیقت را آنگونه که هست ببینید؟
از کجای این کتاب برایتان بگویم؟
می‌گوئید اعجاز عددی قرآن؛ متاسفانه چیزی جز دروغ و مغلطه نیست.
می‌گوئید معجزه ی علمی این کتاب؛ چرا نمی‌توانید یکی از این معجزات را بیان نمائید؟
برای بررسی علمی قرآن اینجا را کلیک نمائید.

۱۶ نظر:

mab_dbb@yahoo.com گفت...

شما به جنگ تاریخی رفتین که مال 1400 سال پیشه ، تاریخی که هر کس هر جوری می خواد تفسیرش می کنه، تاریخی که بیهقی یه جوری نوشته، طبری یه جوری نوشته، یعقوبی یه جوره دیگه، حالا شما نشستین سند و مدرک میارین که 1400 سال پیش اینجوری نبوده و یه جوره دیگه بوده؟!!!
چه سودی داره؟ آقا گیریم که تمام تاریخ صدر اسلام و این همه تعریف و تمجید و غیره از محمد و خاندانش حقیقت داشته باشه که من دوست دارم داشته باشه و معتقدم داره، چه تأثیری داره؟ شما دنبال این هستین که اعتقادات مردم رو تغییر بدین یا الگوهاشون رو؟
اگه محمد گفته باشه فلان کار قبیه رو انجام بدین، ما باید به مردم بگیم محمد ال بود و بل بود؟ یا اینکه بیام بگیم گیریم که محمد گفته باشه، شما خودتون نظرتون چیه؟
خیال نمی کنید این سایت شما هیچ کمکی به آماده سازی مردم ایران برای پذیرش یک دموکراسی واقعی نمی کنه، ما نیاز به ترویج فکر باز و بالا بردن ظرفیت وجودی مردم جامعه داریم، ما بلوغ فکری می خوایم، نه عداوت، نه کینه، نه پرده دری های هتاکانه ی بی ارزش، اینکه 1400 سال پیش چی بوده مهم نیست، اینکه امروز چی درسته چی غلط مهمه، اگه قیام عاشوراییان امسال تهران علیه ظلم و ستیز با ذلت به قیام حسین به عنوان سردمدار آزادگان تشبیه بشه و این شور و حرمت حسین به این راه پاک و انسان محور کمک کنه، چه مشکلی پیش میاد؟ ( حالا اصلا حسین همچین آدمیم نبوده باشه )
نه به شما نه به این یزیدیان زمانه که از حسین فقط گریه و اشک و ماتم و سینه زنی و مشکی پوشیدن میخوان. کارکرد حسین مهمه نه اینکه شما فکر کنید با تخریب حسین می تونید کمکی کنید.
شما دنبال چی هستین؟

ناشناس گفت...

سلام نمیدانم ما ایرانیها چرا نمیخواهیم یاد بگیریم که باید به عقاید هم احترام بگذاریم و انتقاداتمان را منطقی و با استدلال بیان کنیم.ما همه به گونه ای دیکتاتوریم فقط با این تفاوت که فکر میکنیم نظر ما درست است و همه را باید به زیر سلطه ی نظرات خود در آوریم. سرنوشت ما اینست که باید با هم زندگی کنیم و بدین منظور پیشنهاد من اینست که تلاش کنیم ساختار و فرهنگی را حاکم کنیم که دیگر عرصه بر هیچ فکری تنگ نگردد.از سرکوب،تحقیر و توهین هیچ اندیشه ای نه تنها از بین نرفته و اصلاح نشده بلکه برعکس عوامانه تر ،خشن تر ،بی منطق تر و منسجم تر گردیده است و خانه امنی برای سوئ استفاده گران و فرصت طلبان شده است.این پیشنهادم به همه معتقدین به مسلکهای مختلف است فارغ از آن که چقدر من نوعی آنها را حق میدانم و چقدر واقعا از حق بهره برده اند .

mohamad گفت...

برات متاسفم
اگه به جای غر زدن یکم در باره قرآن تحقیق میکردی این حرفهارو نمیزدی.
در ضمن اکه می شه از آب گلالود هم نگیرید.

Amir 12Oct گفت...

مرا ببخش که اینگونه میتازم بر کتابی که فلک غرایض توست مرا ببخش که اینگونه میتازم بر زنی که زاده خونخوار خود را به بهشت میدوزد مرا ببخش که سیراب شدنم، تف کردن آبیست که قهرمانت تشنه آن بود مرا ببخش که اینگونه میبینم مرا ببخش که مست نوشیدن خونم مرا ببخش، اینگونه جان فرزندی را میگیرم که جهنم او ذهن عریان من است من اینکونه سفر را به دوزخ دوست دارم

SandA گفت...

what kind of religion is Islam think about it. Islam Haraam the wine But Halal the slavery we should cry it

ناشناس گفت...

هموطنان عزیز به دستور همین قرآن هزازان نفر به عنوان ملحد و کافر توسط آخوندها به دار آویخته شدند یا تکه تکه شدند به بظر شما این بالاترین توهین نیست و حالا من کافر , من ملحد حق اعتراض دارم یا نه؟ اگر بگویم در چندین جای قرآن دستور قتل مرا و امثال مرا داده و دستور داده که زن و فرزندان مرا به کنیزی و غلامی بگیرند و اموال مرا ضبط کنند, آیا حق دارم یا نه؟ منطق شما مسلمانها : شما میتوانید من ملحد را بکشید, به زن و فرزندانم تجاوز کنید و اموالم را هم مصادره کنید. این ها طبق آیات قرآن حق شماست ولی اگر من بگو که من راضی به اینگارهای وحشیانه نیستم, داد شما در میاد که من به مقدسات شما توهین کردم, این به نظر شما درست است؟

پژوهش در زمینه ی اسلام گفت...

دوستان!
اگه مایلید نظرتون منتشر گردد از گزینه ی ناشناس استفاده نکنید.
نظرات ناشناس زیاد است.

amirhossein گفت...

این دوستانی که ادعای دموکراسی میکنند، چرا تعریف آن را تغییر میدهند؟ اگر کسی‌ نظراتش رو که ضد دین هست بده و دیگری که فکر می‌کند این اشتباه هست نظر خودش را بدهد به این میگن عین دموکراسی.
نمیدونم چرا دوستان انتظار دارن که در دموکراسی اصلا انتقاد نباشه!!

تمرین دموکراسی را از همینجا آغاز کنیم

ناشناس گفت...

این مطلب رو بخونین البته فقط دو تاش قابل تکیه است

http://www.sharemation.com/godisone/miracle1.zip?uniq=-brsele

دوست دارم نظرتون رو بدونم

moslem گفت...

يک معجزه عددي که خودم امتحان کرده ام ودرسته معجزه اي است که آقاي کوروش جم نشان پيدا کرده. توي اينترنت سرچ کني راحت پيدا ميکني. چون زياده نميتونم اينجا بنويسم.

پژوهش در زمینه ی اسلام گفت...

مسلم عزیز!
نظرتون زمانی ارزش داره که فهم خودت باشه.
کشف کوروش جم رو بنویس تا پاسخ بدم.
بارها گفتم اگه جملمه ای علمی(منطبق با دانش امروزی بشری در علوم پایه) از قرآن رو نوشتید من از همه علنا پوزش میخام و به راه راست اسلام وارد خواهم شد.

moslem گفت...

1_اگر شماره ي هر سوره از قرآن را با تعداد هاي آن سوره جمع کنيد عدد مخصوص آن سوره بدست ميآيد. اگر براي همه ي سوره ها اين کار را انجام بديد57 عدد زوج و 57 عدد فرد بدست ميآيد. مجموع اعداد فرد بدست آمده 6236 است که تعداد ايه هاي قرآن است و مجوع اعداد زوج 6555 است که مجموع اعداد 1تا 114 که تعداد سوره هاي قرآن است ميباشد.در ميان اعداد مخصوص فرد 27 عدد مخصوص به سوره هاي که شماره رديف آن ها زوج است ميباشد و در ميان اعداد مخصوص فايز همينطور.2- در آيه25 سهفشاره شده که اصحاب 309 سال در غار بودند که اين در تورات 300 سال است. اما اگر 300 خورشيدي يا عبري را به طور دقيق به قمري تبديل کنيم همان 309 بدست مي آيد. البته مورد دوم را حضرت علي کشف کرده اند.

moslem گفت...

اينجا هم جالبه. خواستي ببين:raminder.blogfa.com/post-24.aspx

sasan گفت...

مسلم عزیز
در مصر 4 هزار سال پیش جمجمه انسان را عمل میکردند -3 هزار سال پیش در شهر سوخته چشم مصنوعی میساختند و بسیاری موارد دیگر حالا حی از علوم نهفته در قرآن بگو که خودت هم میدانی ندارد-- پس عربستان باید مهد علم و دانشمندان باشد که میدانی آن هم نیست

cyrus paarti گفت...

صد ها سال است که چرندیاتی که در قرآن نوشته شده همواره به وسیله آدمهایی که خود را "عالم و مفسر" و همه چیز دان نامیده اند تفسیر و شکافته و معنی و یا در حقیقت ماست مالی و ماله کشی میشود که چیزی جز چرند یات افزودن بر چرندیات نوشته شده نیست. کتابی که آنهم یک کتاب آسمانی و خدایی نتواند به زبان و فهم آدمیان درست و روشن سخن بگوید و نیاز به مفسر و تفسیر کننده دارد! آن کتاب به درد أشغالدانی میخورد و بس. شما و هما.نند های شما کار و حرفه تان همین است که ماله کشی و عوام فریبی کنید و این دین دروغین را که با دروغ و نیرنگ و زور و کشتار و ویرانگری و وحشت آفرینی توانسته بر سرزمین و مردم نگون بخت ما چیره شود به گونه ای خوش نما و خدایی نشان دهید. دوست دارم بدانم که چگونه هر روز خود را در آیینه نگاه میکنید؟ آیا این چند روز زندگی این همه ارزش برایتان دارد؟

cyrus paarti گفت...

ین دین سراسر دروغ و ریا، تنها یا زور و کشتار و حمام خون راه انداختن و همچنین شارلاتان بازی و عوام فریبی است که توانسته خودش را جا.یزند, یعنی با بهره گیری از این نیاز آدمیان به باور داشتن و آویزان شدن به چیزی.
شور بختانه پس از ۱۴۰۰ سال, خرافات و تاریک اندیشی درتار و پود مردم ما آنچنان ریشه دوانیده که با هیچ گفتارو دلیل و مدرکی از میان رفتنی به این زودیها نیست.

Translate

دریافت از طریق ایمیل

بايگانی وبلاگ