اسلام شناسی

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، سکس و خرافه؛ آنچه که مغلطه‌کاران معجزه‌ی قرآن می‌دانند خرافاتی بیش نیستند؛ در این دین زن کالائی است جنسی در اختیار شوهر، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش همچنان طبق سنت او آدم‌کشی می‌کنند؛ در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با شمع روشنگری، سایه سنگین و تاریک مذهب که همان اندیشه‌ی ضحاکی مغز خور باشد را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۹۵ مهر ۵, دوشنبه

چرا مجازات انتقاد از یک خیالباف جنسی به نام محمد، مرگ باشد؟!

این همان کاریکاتوری است که کاریکاتوریستش را به خاطر آن ترور کردند.
     خطاب به کسانی که این کاریکاتور را توهین آمیز می‌دانند؛ اولا کشیدن کاریکاتور از هر فرد حقوقی ایرادی ندارد چه برسد به موجودی وهمی! دوم اینکه این کاریکاتور، حقیقت بهشتی است که محمد در قرآن از قول الله بیان نموده است، زیرا:
1- روز قیامت مردم الله را می‌بینند و با او سخن می‌گویند.(1)
2- برای بهشتیان باده ناب وجود دارد. (2)
3- الله غلمان یا همان پسران خوشگل نوجوان را برای هر مؤمنی در نظر گرفته شده است تا در صورتی که میل به همجنسگرائی داشته باشد با او همخوابگی نماید؛ اگر نه او را به کارهای دیگر وادارد.

=====================================
(1)  إِلَى رَبِّهَا نَاظِرَةٌ (قیامه/ 23) (در آن روز بهشتیان) به پروردگارشان نگاه می‌کنند .

 (2) تناقض شماره 13 در  111 تناقض قرآن

۱۵ نظر:

Amir Ravandy گفت...

الان اگر یک نفر همین رو برای پدر و مادر شما بکشه و بگه چون مثلا پدر شما همئن طوری بود که شما در مورد پیامبر فکر میکنید،کاره خوبی انجام داده؟

Arash Irani گفت...

اگر از پدر و مادر شما هم بکشه جرمه.
توضیحاتم رو در متن خوندی؟ گفتم که کشیدن کاریکاتور از هر فرد حقوقی حتی اگه همراه وهن در زمینه ی رفتار و گفتار اون باشه، ایرادی نداره.
پس اگر کاریکاتور محمد رو هم کشیده بود هیچ اشکالی نداشت، زیرا خود توصیف بهشتش را جهت تشویق شما چنین کرده است.

سنت شکن گفت...

میشه لطفا این مطلب را تو بالاترین پست کنید:
http://imgur.com/a/ZsVi5

یکی از مزاحمترین مردمان کسانی هستند که در بیشتر کوچه ها و محله های شهرها مسجد و حسینیه و امامزاده ساخته اند، اما مراسم مذهبی (عزاداری، سینه زنی و زنجیر زنی و ...) خود را در خیابان ها با ایجاد راه بندان و سر و صدا انجام می دهند!
اگر تو هم از این دسته مزاحمان هستی: خب برو تو مسجد و حسینیه محلت اینقدر عربده بکش و خودتو بزن تا به اصطلاح عبادتت مورد قبول خدای خیالی ات قرار بگیرد! چرا وسط خیابان ها مردم آزاری می کنی و مزاحمت درست می کنی؟!
#مردم_آزاری_اسلامی #نابود_باد_اسلام

ناشناس گفت...

حقا که حرومزاده ها و خرفت هایی مثل تو باید امثال این اراجیف رو ببافند و خرتر از تو هم باور کنند. اگه جرئت داری بگو خود گهت چه اعتقادی داری تا ببینی سیفونت رو ظرف ایکی ثانیه میکشم یا نه؟ گرچه میدونم بی خایه تر و حرومزاده تر از اونی که جرأت ابراز عقیده ی منحوست رو داشته باشی.

ناشناس گفت...

درود به شرفتون، زنده باشید

ناشناس گفت...

این خدا ناباوران بسیار بی سواد سطحی و بی منطق هستند در بحث کردن اول فحاشی و تمسخر میکنند بعد اگر اثر نداشته باشه شما را بلاک میکنند بزرگترین سلاحشان فحاشی به مقدساتتان است ولی من همیشه یک سوال ساده ازشون کردم که حتی گندهاشون هم نتونستند جواب بدند و سوال من این بوده ( که هر مجموعه منظمی از یک چوب کبریت تا بزرگترین ماشینها دارمده سازنده است چطور میشه جهانی چنین منظم و دقیق همینطور خود بخود ساخته یشه

ناشناس گفت...

جناب راوندی! پیامبر اسلام یک حیوان کثیف و شهوتران بود که حتی به دخترش هم رحم نمیکرد...

ناشناس گفت...

حرومزاده اون پیغمبر پدوفیلی راهزن و جنایتکار تو هست

ناشناس گفت...

باورها و عقاید لازم نیست که محترم شمرده شوند، این حقوق بشر و کرامت انسانی است که باید محترم شمرده شود

ناشناس گفت...

هههههه. تمام اندیشکده های غربی چندین ساله که در به در دنبال یک نقص کوچک در اسلام و قران میگردن ولی هیچ چیزی پیدا نمی کنند .مسخره بازی در میارید . این همه اعجاز علمی قران در انواع موضوع های مختلف همه رو میخکوب کرده . داداش قرون وسطی نیست که انقدر چرت میگید انتظار دارید مردم هم باور کنند . یه سایت زدید واسه خودتون خاله بازی میکنید. کسانی که عین شما فکر میکنند کجا هستند چرا یک بار درست با یکی از علمای شیعه بحث نمیکنند همه چیز مشخص بشه . تااخر عمرتون چرت بگید تا همین طوری بمیرید .عصر جدیده اگه راست میگفتید حتما وارد بحث حضوری میشدید . تا این که عین موش تولونه قایمکی چرند ببافید .انتظارم نداشته باشید کسی حرفتونو قبول کنه . در ضمن سایتتون خیلی عالیه واقعا مطالبه خنده دار و بی پایه ای داره که موجبات خنده رو فراهم میکنه . در ضمن هر حرفی میزنید بندش میدی به کتب تاریخی .ولی خوب تو اینترنت که نمیشه به مردم کتب تاریخی رو نشون داد . اگه تو کتابه هم نباشه میگید جمهوری اسلامی تحریفش کرده

ناشناس گفت...

خطاب به صاحب این صفحه ی اینترنتی که دیوث زاده و مادرجنده است
از مادر صاحب این صفحه ی اینترنتی پرسیدند اگر قصاب محله تان نقل مکان کند، چه خاکی بر سر میکنی با این شوهر ابنیی که داری که خودش کون کن لازم دارد، چه کسی نیازهای جنسی دو سوراخ گشاد شما را برطرف می کند؟ مادر صاحب این صفحه ی اینترنتی بی تأمل پاسخ داد، بقال و سپور و سبزی فروش و عطار و محصل و دانشجو و... به سلامت باشند، قصاب اگر رفت تخم و نسل کیر که نرفته و منقرض نشده! صوفیان از شنیدن پاسخ مادر این صفحه ی اینترنتی گریبان دریدند و صیحه برآوردند و سر به بیابان گذاشتند.

ناشناس گفت...

حقیقت تلخ اینست که پیامبر حشری و کیر کلفت اسلام یک خوک کثیف و شهوتران بود که به زنان اسیر شوهردار و کودکان نه ساله تجاوز جنسی میکرد. ماجرای عروسک بازی عایشه به خوبی نشان میدهد که او یک کودک نابالغ بود و محمد به او تجاوز کرد.

ناشناس گفت...

در بخاری و مسلم و ابوداوود هزاران حدیث وجود دارد که نشان میدهد پیامبر اسلام یه جاکش و کونی تمام عیار بود.

Unknown گفت...

نمیدونم چرا انقدر برمیخوره وقتی زوایای ناخوشایند اسلام و پیغمبرش رو میشنون.ما مسلمان هستیم چون تو غرب آسیا هستیم.شیعه هستیم چون تو ایرانیم.برای این جبر جغرافیا اینجوری تعصب داشتن خیلی عجیبه.درمورد سوال دوستون...
چطور ممکنه موجودی به این بی نقصی (خدا) خودش هیچ خالقی نداشته باشه???

ناشناس گفت...

سطح دانشت مشخصه ک حتی قرآن رو نخوندی..
راستی نگفتی اعجاز قرآن چیو میخکوب کرده!؟

Translate

دریافت از طریق ایمیل

بايگانی وبلاگ