اسلام شناسی

اسلام آمیزه‌ای است از جنایت، سکس و خرافه؛ آنچه که مغلطه‌کاران معجزه‌ی قرآن می‌دانند خرافاتی بیش نیستند؛ در این دین زن کالائی است جنسی در اختیار شوهر، مجوز تصاحب زنان کفار نیز در همین راستاست. تاریخ جانیان زیادی را به خود دیده، محمد تنها جنایتکاری است که پیروانش همچنان طبق سنت او آدم‌کشی می‌کنند؛ در این دین تنها مسلمانان انسان شمرده می‌شوند و دیگران جانور؛ پس با شمع روشنگری، سایه سنگین و تاریک مذهب که همان اندیشه‌ی ضحاکی مغز خور باشد را از میهنمان بر خواهیم چید.

جستجو کردن موضوعات خاص (لطفا کلمات مربوطه را وارد نمائید)

100 مورد از تناقضات و اشتباهات ساختاری قرآن

 بزرگترین تناقض ادیان در این است که اگر خدایشان پدید آورده تمام جهان است، پس آیا منطقی است که خدا به زمینی بسیار کوچک، تا این اندازه ا...

۱۳۸۹ تیر ۳, پنجشنبه

آیا ترک خانه‌ی کعبه مربوط به زاده شدن علی پیش از اسلام و در درون آن می‌باشد؟

برخی از این مسلمانان متعصب، عکسی را منتشر می‌کنند که ترک خانه ی کعبه را به تولد علی و شکافته شده این خانه نسبت می‌دهند، در پاسخ باید گفت:

1- این خانه از زمان تولد علی تا کنون، لااقل دوبار کاملا تخریب شده است:

بار نخست توسط عبدالله این زبیر.

محمد ابن عبدالله در نظر داشت خانه‌ی کعبه را آنگونه که می‌خواست تغییر شکل دهد، اما از واکنش قریش می‌ترسید، تا اینکه در سال 65 هجری، عبدالله ابن زبیر این خانه را تخریب و آنگونه که محمد می‌خواست بنا نمود.

حجاج یوسف هم دوباره این خانه را تخریب نمود و آنرا مانند زمان قریش تجدید بنا کرد.

البته این خانه چندین بار تعمیر هم شده است.

2- الله دیگر چه خدائی بود که جهت تولد علی خانه‌اش را شکافت و نتوانست آنرا تعمیر و مانند اول بی عیب نماید، این خانه تا آن زمان سقفی نداشت و قریش برای جلوگیری از دزدیده شده جواهرات آن، آنرا مسقف نمودند؛ ضمنا چرا مادر علی از ابوطالب کلید این خانه را نگرفت؟

3- آیا زایش پیش پای بتهای درون کعبه فضیلت است؟ چرا محمد اینگونه زاده نشد؟

احتمالا سازندگان اولیه ی این خانه ایرانیان هستند.

عکسهای ادعائی:

هیچ نظری موجود نیست:

Translate

دریافت از طریق ایمیل

بايگانی وبلاگ